Skocz do zawartości

Gdzie najtaniej prawko - kat. A + B


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zamierzam wybrac się na kurs na prawo jazdy. Chcialbym od razu zrobić uprawnienia do jazdy motocyklem i samochodem. Właśnie zbieram piniadze na pierwszy poważny motocykl (jak dotychczas jezdzilem Hondą mtx 80) i chce zaoszczędzić na prawku - poniewaz uwazam, ze robi sie je dla plastiku, a nie dla poszerzenia wiedzy, a tym bardziej umiejetnosci jazdy, którą nabywa sie w praktyce.

 

Szukalem juz w internecie, ale nie znalazlem nic atrakcyjnego - im taniej, tym lepiej :icon_mrgreen:

Moge je zdawać, w ktoryms, z wyzej wymienionych wojewodztw; np. Wrocław, Opole, Gliwice itp.

 

Mam jeszcze pytanie odnosnie samego kursu: czy chodzi sie na wyklady teori dwa razy, czy raz - tak jak przy jednej kategori, oraz jak wyglada egzamin praktyczny?

 

Pozdrawiam i czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zamierzam wybrac się na kurs na prawo jazdy. Chcialbym od razu zrobić uprawnienia do jazdy motocyklem i samochodem. Właśnie zbieram piniadze na pierwszy poważny motocykl (jak dotychczas jezdzilem Hondą mtx 80) i chce zaoszczędzić na prawku - poniewaz uwazam, ze robi sie je dla plastiku, a nie dla poszerzenia wiedzy, a tym bardziej umiejetnosci jazdy, którą nabywa sie w praktyce.

 

Szukalem juz w internecie, ale nie znalazlem nic atrakcyjnego - im taniej, tym lepiej :)

Moge je zdawać, w ktoryms, z wyzej wymienionych wojewodztw; np. Wrocław, Opole, Gliwice itp.

 

Mam jeszcze pytanie odnosnie samego kursu: czy chodzi sie na wyklady teori dwa razy, czy raz - tak jak przy jednej kategori, oraz jak wyglada egzamin praktyczny?

 

Pozdrawiam i czekam na odp.

Jak masz 13 lat to wątpie czy zrobisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko Twoje podejscie - TANIO ! Tanie mieso psy jedza ! Ja spytalbym sie gdzie dobrze ucza a nie gdzie tanio :)

 

:lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie odpisze, " Ja umiem jeździć. Chce tylko tanio zdać :) "

 

Ja też twierdziłem, że jak pójde na prawko to bez problemu. A jak wjechałem na ósemke to zrobiłem raczej coś ala "siódemka"

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 13 lat to wątpie czy zrobisz

:icon_razz: błąd w profilu - za kilka miesiecy 18.

 

pewnie odpisze, " Ja umiem jeździć. Chce tylko tanio zdać "

-zgadza się, ponieważ tak jak napisalem: podstawy znam, a doswiadczenie i umiejetnosci zdobywa sie w praktyce a nie na kursie. Dlatego szukam czegos taniego.

 

nie chce rozpoczynac dyskusji: czy lepiej tanio i "źle" czy drogo i "dobrze"

Po prostu prosze o informacje, gdzie maja dobre ceny na taki "łączony" kurs.

Edytowane przez MorfeuszT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...