Skocz do zawartości

[2T Cross Enduro] Tłoki Prox'a


adoado0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym się dowiedzieć coś na temat tłoków Prox'a. Firma dosyć znana. Ale jak w porownaniu z tłokami Vertexa,Woosnera i fabrycznymi?

 

Chodzi o moto Yz 250. Ponieważ chciałbym coś z USA kupić ( o wiele taniej) i kilka jest ofert a nawet ciekawea

100 $ za tłok Proxa oraz łozysko tłoka Prox + wysylka.

A w Polsce za sam tłok muszę co najmniej 400 zł..

Więc jeżeli ktoś może ma jakieś doświadczenia z w/w firmą to z góry dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Adam

 

btw. link:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/99-06-YZ-25...sspagenameZWD1V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) ta wysylka gratisowa w stanach jest tylko na teren stanow;/

2) ja mialem u sibie tlok proxa i musze powiedziec ze spodziewalem sie czegos lepszego ( a poza tym lozysko tloka z vertexa nie pasuje to proxa ;/) 3)zdecydowanie najlepsze tloki ma vertex ( do 250 mozna go kupic juz za jakies 360zl ) tylko tzreba dobrze poszukac ( np. moj kolega ostatnio kupil tlok wossnera do dt 125 za 300zl :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) ta wysylka gratisowa w stanach jest tylko na teren stanow;/

2) ja mialem u sibie tlok proxa i musze powiedziec ze spodziewalem sie czegos lepszego ( a poza tym lozysko tloka z vertexa nie pasuje to proxa ;/) 3)zdecydowanie najlepsze tloki ma vertex ( do 250 mozna go kupic juz za jakies 360zl ) tylko tzreba dobrze poszukac ( np. moj kolega ostatnio kupil tlok wossnera do dt 125 za 300zl ;)

 

pozdro

Vertex robi o ile wiem odlewane tłoki (przynajmniej nie widziałem nigdy kutego vertexa) a one pękają jak się przeciągnie termin wymiany, tak samo z Proxami.

Jak łożysko z vertexa może nie pasować do proxa? Przecież średnica sworznia i główki korbowodu jest taka sama, odległość między ściankami tłoka ma wymiar kika mm większy od łożyska więc nie wiem jak to możliwe że nie pasuje.

 

 

Kup kuty Wiseco albo Wossner, są lepiej wykonane i lżejsze a Wiseco nawet tańsze od Vertexów. Ja ściągam Wiseco z USA mogę Ci za 400zł ściągnąć łożysko wraz z tłokiem w 10 dni ale jutro składam zamówienie więc jeśli chcesz musisz się szybko namyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,

 

1) ta wysylka gratisowa w stanach jest tylko na teren stanow;/

 

Tak,wiem. Tłok z łozyskiem 90 $ + wysyłka 10 $ więc razem 100 $ jak napisalem.

 

(...)mogę Ci za 400zł ściągnąć łożysko wraz z tłokiem w 10 dni ale jutro składam zamówienie więc jeśli chcesz musisz się szybko namyślić.

 

Dzięki ale z wysyłka dostane Wiseco Prolite + łozysko na tłok za 104 $ co daje ok 300 zł.

 

Pozatym dziękuje za wypowiedzi.

Pozdrawiam

 

PS.A i jeszcze jedno. Jak jest z tym cłem. Bo ja kilka razy zamawiałem to nie płaciłem. A jak ty Modest z tym masz?

Jak to jest? Ile się płaci kiedy i jakies info o tym? Bo ja zawsze staram sie by zanizyli wartosc etc ale czy to cos daje to nie wiem.

Edytowane przez adoado0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...