Skocz do zawartości

Samochody z duzym zbiornikiem paliwa


R.Y.B.A
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

RYBA, mieszkam niedaleko granicy, mam passata b4, połowa sąsiadów też takie ma, wszystkie mają odpowietrzone zbiorniki i wchodzi do nich 100 litrów. Można jeszcze ten zbiornik trochę rozdmuchać to wejdzie więcej, ale 150 to bajka jest. Stare mercedesy też noszą miano ropowozów z racji jeszcze większych zbiorników paliwa, ale im też do 150-ciu to daleko jest :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tak sie składa, ze do granicy ma bardzo blisko, jeśli się wybierasz to nie licz, że będziesz stał 2-3h i przejedziesz bez dania prezentu. Przygotuj się nawet na 12 stania, przygotuj sie na rozbiórkę samochodu, czasami na zatrzymanie go nawet tydzien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie składa się, że ja też mam bisko do granicy i jest tak, że jak jezdzisz od kilku lat to tam Cie znają z widzenia i nie masz tak przej**ane jak świeżak co pojedzie pierwszy raz bo będą go trzepać, cofać itp aby mu się odechciało jezdzic.kolega jezdzi od jakichs 4-5 lat i sam czasami stoi z 20 godzin na granicy :rolleyes: .Prezent na granicy to jakieś 10-15 dolarów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jeśli masz kogoś pewnego to nie obawiaj się paliwa, paliwo jest ok, jeśli ten co je sprzedje nie kombinuje,na ukrainie masz 98, 95, 92, 76, jak przywiezie Ci gówna to jest problem... przejazd przez granice to jak się zmieścicsz w 6 h yo jest sukces, psychicznie szykuj sie na ok 12 + prezenty... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruskie wożą w mercach np se tych starych 150 l jak szaleni, silniki przekładaja na disel bak powiększajao kilka cm w bagażnik i nikt różnicy nie widzi, kiedyś kolo do 190 wsadził 130 l z 40 i bagażnik o połowe mniejszy to go odesłali do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruskie wożą w mercach np se tych starych 150 l jak szaleni, silniki przekładaja na disel bak powiększajao kilka cm w bagażnik i nikt różnicy nie widzi, kiedyś kolo do 190 wsadził 130 l z 40 i bagażnik o połowe mniejszy to go odesłali do domu

 

daj spokoj z takimi bajkami, niedlugo ktos napisze, ze w ogole siedzeń z tylu nie miał tylko zbiornik na paliwo... bajki.. a ludzie na granicy nic się nie znają i maja oczy zawiązane...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj z takimi bajkami, niedlugo ktos napisze, ze w ogole siedzeń z tylu nie miał tylko zbiornik na paliwo... bajki.. a ludzie na granicy nic się nie znają i maja oczy zawiązane...

 

pozdrawiam

 

 

hahhahahaha

dobre

:smile:

jak nie znasz tematu to się wypowiadaj na własne oczy widziałem i spuszczałem z 5 takich samochodów paliwo,

a że nie wiesz jak to działa to Ci wytłumaczę:

otóż w mercedesach jest tak za siedzeniami bak i siedeń sie nie przesuwa, tylko bak powiększony w strone bagażnika, bo za bakiem jedna cienka listwa z obszyciem i bagażnik, a stare merce np klasy se czy s to mają bagażniki duze w ch.. - bardzo duze i jak sie przesunie kilka centymetrów to nie ma prawa nikt tego udowadnić bo wizualnie to nie żadnej rózncy jak normalnie jest zrobione, wygląda jak serial, zrsztą te mercedesy miałi serialnie min90l bak a są takei co miały ponad 100, dalej przezuczają silnik od diesla bo dawne wersje nie miały go i ropa idze przez granice, albo rosjanie dużo podróżują po polsce i nie lubia tankować na naszych stacjach :icon_razz:

mówie że 150 to standard bo znalażłsie zawodnik co miał prawie 200l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahhahahaha dobre jak nie znasz tematu to się wypowiadaj na własne oczy widziałem i spuszczałem z 5 takich samochodów paliwo, a że nie wiesz jak to działa to Ci wytłumaczę: otóż w mercedesach jest tak za siedzeniami bak i siedeń sie nie przesuwa, tylko bak powiększony w strone bagażnika, bo za bakiem jedna cienka listwa z obszyciem i bagażnik, a stare merce np klasy se czy s to mają bagażniki duze w ch.. - bardzo duze i jak sie przesunie kilka centymetrów to nie ma prawa nikt tego udowadnić bo wizualnie to nie żadnej rózncy jak normalnie jest zrobione, wygląda jak serial, zrsztą te mercedesy miałi serialnie min90l bak a są takei co miały ponad 100, dalej przezuczają silnik od diesla bo dawne wersje nie miały go i ropa idze przez granice, albo rosjanie dużo podróżują po polsce i nie lubia tankować na naszych stacjach mówie że 150 to standard bo znalażłsie zawodnik co miał prawie 200l

 

przeciez nie będę się z Toba kłócił, mam granicy z Białorusią 1 kilometr a do granicy z Ukrainą 150 km, i wcale nie jest tak kolorowo jak piszesz, że nikt się nie pozna itp, jak znasz pograniczników to jest ok, ale jak źle trafisz i wezmą Twoj samochów na szczególową kontrolę rozbiorą Ci go i zglosisz sie po niego za tydzień to Ci powiedzą jaki powinienes mieć zbiornik. Zyczę szczęścia bo w tej branży to podstawa i obyś przewoził tego dobra jak najwięcej :) ja nie mówie, że coś takiego jest nie możliwe, tylko, że nie jest to taka prosta sprawa jak się wydaje;) ale różne cuda dzieją się na granicy :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...