Skocz do zawartości

skrzynia awo sport


thomyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

chcialem sie dowiedzieć czy zna ktoś z okolic tarnowa - małopolska kto robi skrzynie od awo bo rozbieram ją już 4 raz i dalej mi wybija 3 bieg. Pozatym zrobilem tulejki wymienilem łozyska i nawet te sprężynki zakichane i nie widać zużycia na mechanizmach jakiegoś nadnaturalnego ( po tylu latach to co musi być widać) Myśle że to problem zlego zdystansowania wałków. Może ktoś pomoże ??

 

a może ktoś ma taką skrzynie elegancką na handel. Bo mały przegląd motocykla robie i mi potrzebna bedzie wnet

Edytowane przez thomyk

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no są troche zużyte one ale sam nie wiem czy to przez to. Wcześniej miałem je w innej skrzyni i hasalo ale tam znowu mi 2 wybijalo a teraz jest tak ze w chwili wrzucenia 3 biegu on natychmiast wyskakuje.Myśle że moze gdzieś zębatka nie zachodzić do końca w szczelinke w drugiej ale sam juz nie wiem. Nie mam już cierpliwości do tego :icon_razz:

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe

 

no wiem wiem... a nie ma gdzies jakiegos zakladu co by mi to zrobi szybko sprawnie i za uczciwe pieniądze ?

 

ja juz mam nerwa za dużego do tej zabawy

 

:P

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie żeby się któryś zakład podją bo w większości to kupa partaczy która nie wie corobi z samochodami a taka skrzynia to by ich zaskoczyła na śmierć :)

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...604cddd69e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...6ca0865b62.html

Tu masz instrukcję co prawda jakość nie jest najlepsza ale lepiej się nie dało w razie czego pytaj. Według mnie wina leży ze strony krzywego wodzika lub zle zgranej ręcznej dzwigni z nożną . Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nożną zgrać z ręczną to nie problem ... instrukcje te już miałem ale dzieki za starania...

 

musze chyba posiedzieć nad tą skrzynią chwile chyba że znowu mnie nerwy wezmą jak ostatnio :bigrazz:

 

dobrze ze jakiegoś większego młotka nie miałem w garażu bo chyba bym go użył ;)

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i założyłem i jak było tak jest chyba się załamie przy tym złomie... :)

Pisząc że to złom poczułem się ten tego jezdziłem takim sprzętem 4 lata i nigdy podkreślam nigdy nie było z nim poważnych problemów czego tak na marginesie właściciele rusów mi zazdrościli. Jeżeli nie możesz jej zrobić to odwiedz motobazar wymień ją z małą dopłatą z chłopakami którzy handlują AWO :icon_razz POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ze bardzo malo usterkowy motorek sam juz mam go ze 4 lata i nie narzekam tylko ta skrzynia mnie denerwuje.Może i zrobie tak jak proponujesz.Tyle że denerwuje mnie jak sobie sam czegoś nie potrafie naprawić :flesje:

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...