Skocz do zawartości

Problem z motorynką.


marcin.j007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie chce być złośliwy ale ty jesteś absolutnie pewien że gaźnik poprawnie włożyłeś :biggrin:

 

Przy okazji zatkaj całkiem filtr powietrza i sprawdź czy zassa paliwo ( bo jak powietrza nie ma to tylko to będzie mógł pobrać silnik ) jak nadal nic to zdejmij filtr.

 

A no i sprawdź czy komore pływaka zalewa bo może tam zwyczajnie sucho jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce być złośliwy ale ty jesteś absolutnie pewien że gaźnik poprawnie włożyłeś :crossy:

 

Przy okazji zatkaj całkiem filtr powietrza i sprawdź czy zassa paliwo ( bo jak powietrza nie ma to tylko to będzie mógł pobrać silnik ) jak nadal nic to zdejmij filtr.

 

A no i sprawdź czy komore pływaka zalewa bo może tam zwyczajnie sucho jest.

 

hmmm.....technologii tam nie ma :clap: (2 śrubki)

Spróbuje z tym zatykaniem filtra :biggrin:

A i komore zalewa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.....technologii tam nie ma :) (2 śrubki)

 

Nie no ja wiem ale jednak czasami można zapomnieć o prostej zasadzie "zgodnie ze strzałką" ;] Raz widziałem jak pewien majster wsadził odwrotnie pompe paliwa a chłopaki się męczyli "co jest ?" ;]

 

Z innych dziwnych rzeczy przychodzi mi do głowy nieruszająca się iglica ( linka gazu nie teges na przykład :D ) albo "szyna" że się tak wyraże która przytrzymuje przepustnice żeby się nie obracała się łamie ale oba te przyapdki przy kilku gaźnikach to raczej nie to :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z innych dziwnych rzeczy przychodzi mi do głowy nieruszająca się iglica ( linka gazu nie teges na przykład :banghead: ) albo "szyna" że się tak wyraże która przytrzymuje przepustnice żeby się nie obracała się łamie ale oba te przyapdki przy kilku gaźnikach to raczej nie to :D

 

Linka "w miare" dobra :biggrin: (iglice podnosi)

Ten klin (albo szyna) nie są zerwane :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadałem troche z kolegą i doszdł do wniosku że masz nieszczelną skrzynie korbową i nie ma podciśnienia bo pobiera lewe powietrze albo traci ciśnienie przez dziure i paliwo nie dochodzi przez kanały.

 

Wielkie Dzięki :crossy: :cool: :notworthy:

Myślałem o tym żeby rozebrać go jeszcze raz na części i poskładać do kupy, ale nie wiedziałem czy to coś da. Naprawde dziękuje że chociaż chciało Ci się pogadać z kimś o tym :notworthy:

Jutro postaram się to zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Myślałem o tym żeby rozebrać go jeszcze raz na części i poskładać do kupy, ale nie wiedziałem czy to coś da. Naprawde dziękuje że chociaż chciało Ci się pogadać z kimś o tym :notworthy:

Jutro postaram się to zrobić :cool:

 

Jak człowiek się nudzi to nagle caban zaczyna szukać pytań związanych z osobą a że 3 godziny wolnego w czasie lekcji były to miałem kupe czasu :evil: Z resztą jak byłem na wsi i męczyliśmy MZ-te to też simmery nie bardzo nam chciały pasować a potem jeszcze się okazało że nie tą stroną je wsadziliśmy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Problem już rozwiązany :crossy:

Rozkręciłem i poskładałem jeszcze raz, i gra!

ps. jeszcze raz podziękowania dla "shiningami'na" :) :D ;)

 

Technikum samochodowe ma tą zalete że mechaników na pęczki :D

 

BTW Mój nick się nie odmienia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...