Skocz do zawartości

Wasze docelowe moto?!


barteksax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W chwili gdy ją ujrzałem po raz pierwszy... stała się moim celem.... spojrzyjcie sami:

http://poszkole.pl/tapety.php?powieksz=1154

Dokładnie ten model i w tym malowaniu (mój marauder jest w identycznym malowaniu co bardzo mi się podoba, mimo że na początku marzyłem o czarnym).

 

Podoba Wam się?

 

Jest Super :icon_mrgreen:

No i to zawsze VN moja ulubiona marka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drifter 1500 piekna sprawa :eek:

sam nosilem sie z zamiarem zakupu takiego samego jednak classic 1600 kiedy go ujrzalem przemowil jeszcze dosadniej :crossy:

 

 

... u mnie identyczna sytuacja jak u Stana - już prawie wpłaciłem pieniążka na 1500 drifter, ale nagle ujrzałem 1600 i kaplica – musiał być mój … „Stan, bratnia duszo Ty moja… :icon_mrgreen: „

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... u mnie identyczna sytuacja jak u Stana - już prawie wpłaciłem pieniążka na 1500 drifter, ale nagle ujrzałem 1600 i kaplica – musiał być mój … „Stan, bratnia duszo Ty moja… :icon_mrgreen: „

To ja dolanczam do grona wielbicieli VN1600Classic :crossy:

U mnie :icon_razz: najpierw w planach byl Drag Star 1100Classic,ale kiedy usiadlem na VN1600C to wiedzialem ze to jest ten moto ktorym chce jezdzic dlugie lata ;)

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

zdecydowanie (jak już ktoś pisał) jakiś potężny czopek w masą chromu i ogromnym silnikiem, oczywiście v. może wild star, albo vtx 1800. jednak rozwiązaniem optymalnym byłyby dwa motorki, jeden na trasy (patrz wyżej) i jakiś endurak by można było w górach pohasać.

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. Mam Wild Stara 1600. Jest to pierwsze moje moto. Piekny. Tylko prowadzenie ma przyciężkawe. Pośmigałem na MidnayStarze 1300, czułem sie jak na rowerku.

WS ma odejście i wygląd. Jednak jazda na WS to trochę jak na MT-01. Trzeba ją pokochać inaczej jest nie do zniesienia.

Prawdą jest że na zlotach mało kto przechodzi obok tego obojetnie.

Nauczyłem sie jeździc na tym ostrożnie i z respektem, taki jest Wild Star.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Na ban jakiś V2... ale jeszcze cholera wie tso :icon_rolleyes:

 

Może MT-01, może H-D XR1200, a może jednak nie V2 tylko Rune...

 

...

 

Na bank za kilka lat się to diametralnie zmieni, tym bardziej że dopiero zaczynam przygodę z motocyklami ;)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar stopniowo zwiększać silniki, następny będzie jakieś 1600-1900, docelowo to jeszcze nie wiem, pewnie nie ma czedoś takiego jak kompletny ideał ale to musi być potężny V2 coś między kredensem a armaturą ( czyli wygląd Electry ) . Albo sprawię sobie 2 motocykle : jeden w trasy a drugi do lansu

Proponuje "Rollsa" 3,5 lub 4,2 litra V-8.Wystarczy na dluzej :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% Intruder 1400,inne dla mnie nie istnieją.Po prostu miłość od pierwszego wejrzenia z czasów szkoły podstawowej:)))Podobają mi się tez inne motocykle ale jak przychodzi co do czego to tylko Intruder 1400:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Moim docelowymm motocyklem miał być wild star. Tak się jednak złożyło że kupiłem Intruza C 1500 i to chyba jest to. Bo ogólnie miałem tylko wizję dużego cruisera, a marka to już była rzecz wtórna. :icon_razz: Teraz moim marzeniem iest porządnie go ubrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...