Skocz do zawartości

Motocykl dla poczatkujacego


Rekomendowane odpowiedzi

ja czekam az wejdziemy do UE' date=' zniosa cla i ruszam do reichu po moto

 

[/quote']

 

No wlasnie tez tak myslalem ale to dopiero w maju a slyszalem ze najlepszy okres zeby kupic moto to grudzien/styczen...

 

a od maja kupisz bez cla w Niemczech co jest na pweno lepsze niz zimowe zakupy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?

Jestem swierzo upieczonym posiadaczem prawa

jazdy kat. A i nie bardzo wiem co dalej. Jesli chodzi o wybor pierwszego

motocykla jestem raczej zielony.

 

Ja jestem w podobnej sytuacji co TY. Sezon 2003 bylmoim pierwszym. Ja kupilem Honde CB 250N rocznik 80'. Tak jak pisales nie mozesz kupic moto drogiego, Honda kosztowala mnie 2600 zl.

Zgadzam sie z moimi poprzednikami ze na poczatem cos omalej pojemnosci 250 do 350ccm.

Juz moge to napisac, ze z mojegodoswiadczenia na drodze, mala pojemnosc uratowala mnie od zaliczenia kilku gleb. :oops: Takie sa poczatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awojda, gdy czytam, że enduro Cię nie kręci to tak jakby sam siebie zapytał kilka miesięcy temu i udzieli sobie odpowiedzi. Zacząłem od Virago 535 bo jako lajkonik chciałem mieć coś do nauki jazdy a przy okazji to ładnie wyglądał taki motorek. Przebujałem się nim 8 tysiączków i gdy wsiadłem na inne motory chłopaków z forum to zobaczyłem jaki błąd popełniłem kupując ten rodzaj motoru. Czoperowate motory są trudniejsze w prowadzeniu, walą w tyłek na każdej nierówności jezdni i zdecydowanie nie są dla początkujących.

Zadaj sobie pytanie co chcesz robić i do tego dokup sobie maszynę. Jeśli zrobiłeś prawo jazdy aby wyglądać na motorze to kup sobie taki na którym będziesz dobrze wyglądał. Jeśli po to aby jeździć to sprawę wyglądu przesuń na plan dalszy.

Na pierwszy motor kup sobie coś takiego co nie wyciśnie Ci łez przy pierwszym upadku bo się porysował.

O doborze pierwszego motocykla więcej nie piszę bo kompendium wiedzy jest w poscie Mańka i zgadzam się z tym w zupełności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...