Skocz do zawartości

kask Streetfighter od Louisa


Rekomendowane odpowiedzi

z troche innej beki Czarek , pokaż foty tego draga bo aż ciekaw jestem czym kulasz (od zawsze lubie dragi , streety , szczury itp , ale brak mi odwagi by to kupić , chyba ze na 2 sprzeta a na to jak narazie siana brak :biggrin: ) Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie - pokaz draga .moze moja inke tez potne na cos takiego?hehe

moj kask [HELD] tez w jedynie slusznym - czarnym macie jest .ale chyba go sprzedam jakby ktos chcial [ma rok ] mysle o jakims szczekowcu

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest. nawet udało mi się skaner znaleźć. Dobra, w skrócie - kaski były badane na uderzenia wg normy ECE 22.05, czyli:

1. Były stukane po wygrzaniu do plus 50

2. były stukane po ochłodzeniu do -20.

 

Większość miała problemy po ochłodzeniu -logiczne :)

Koniec końców najlepiej wypadły:

1. Probiker x2

2. Uvex Boss 510 comp.

3. MTR s6

4. Nexo laguna II

 

oto link do zipa ze skanami. Przyjemnej lektury (wann mann deutsch sprachen kann....)

 

http://www.sharebigfile.com/file/183443/Image0001-zip.html

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż dziwne , ze uvex boss - klasyka z szybką w ramce ;) na 2 miejscu dopiero ...

Kulka szkoda troche , lepiej jakąś starą FJ`ę kupić i pociać , inazume ciąć to profanacja ... daj maila to Ci prześle fajnego draga na XJ 900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem -piekna jest :] ,ale caly czas mi chodzi po glowie jakas zmota . inka jest nietuzinkowa ,ale ja chcialbym cos jeszcze bardziej -bardziej mojego i niepowtarzalnego. moze kiedys ...na razie smigam i czerpie satysfakcje z jazdy .dzisiaj czechy -w sumie 290km po winklach

moj emilek to [email protected]

dawaj fotke

pozdrawiam

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki , prześle jutro , bo akurat tej płyty nie mam w domu :biggrin: Ty Kulka czasem nie jesteś z lubuskiego? Wybierasz sie 16stego do Chobieni ?? W dziale zloty, p rzejazdzki ... w temacie o Polkowicach i Lubinie wiecej info , polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...