Skocz do zawartości

Opel tigra i testy zderzeniowe


piotrek2345
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

strefa zderzeniowa konczy sie jak w maluchu - przy silniku :icon_mrgreen: ( tzn z tylu ) :bigrazz:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no puma odpada...

Tigra to dokładnie to samo autko co corsa :biggrin: w sesie ze są robione na tej samej bazie i maja te same silniki wetrze zawieszenie płyte podłogową itp itd tylko linia nadwozia jest zmieniona. kumpel miał (to było dziwne bo jak dla mnei to jes typowo damskie autko) i bardzo dobrze mu sie spisywała zwłaszcza ze 1.4 16V ma 90KM co przy tak niewielkiej masie daje miłe wrazenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat kupił Tigre na początku roku i już patrzy, żeby tylko ją sprzedać. Nie jest zadowolony przede wszystkim dlatego, że jest to autko za małe (bardzo!). Ma nieproporcionalnie duże drzwi, które trzeba szeroko otworzyć, żeby wsiąść do samochodu, co graniczy niemalże z cudem na zatłoczonym parkingu.

 

Jest ładne wizuwalnie (no i ten kolorek..turkusowy:D), ma niezłe osiągi, ale praktycznie nie jest w ogóle. Myślę, że jest to dobry samochód dla osoby, która ma już jedno autko, a to traktowane byłoby czysto rekreacyjnie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka:)

Tigra:) uśmiałem sie jak żona powiedzaiała że chce takie auto. Po trzech miesiacach jazdy wqrwia się.

Wygląd i osiągi ma fajne o czym nie jeden kierownik sie przkonał ale czy satysfakcja z zostawiania w tyle o wiele bardziej wypasionych bryk wynagrodzi Ci brak funkcjonalności(a od kiedy cupe jest funkcjionalne???)

Wielki bagażnik niewielkie siedzenie z tyłu a raczej poddupnik:) wsiadanie nawet dla takiego taboreta jak ja(168cm) to problem o zapinaniu pasów nie wspomnę.

Bardzo dobre auto dla singla (niskiej kobiety)

Pozdrawiam:)

 

PS. sprzedaję Tigrę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...