Skocz do zawartości

02 czerwiec 21.30 Radziejowice czerwone Kawasaki


Avalon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

dosłownie przed chwilką na skrzyżowaniu w Radziejowicach Lublin skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo na Kawasaki jadącym prosto z przeciwnego kierunku. Niestety było ciemno i mokro więc kierowca raczej nie miał szans na uniknięcie kolizji i uderzył w prawy tył dostawczaka. Motocyklista miał ZIELONE światło

Motocykl to czerwone Kawasaki GPX 750 (najprawdopodobniej) nr rej WD lub WO. Przykrylismy chłopaka ciepłą kurtką którą któryś z kierowców przyniósł z samochodu i poczekałem na przyjazd pogotowia i policji. Stanu zdrowia motocyklisty nie znam ale żył jak odjeżdałem z bólem serca w stronę swojego domu...

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ok 30 min temu mijałem miejsce tego wypadku...

Niestety w Polsce motocykliści mają bardzo trudne życie...

Pomijając już stan dróg to jeszcze niedzielni kierowcy puszek.

Jak można mówić o szczęściu w nieszczęściu to były złe warunki i raczej prędkość nie była taka jak normalnie byśmy jechali w słoneczny dzień. Wtedy skutki mogłyby być gorsze.

 

Niech wraca szybko do zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne, jesli ktoś z kierunku Mszczonowa próbuje skręcić w lewo na Radziejowice, a ktoś z kierunku na Warszawę jedzie prosto.

 

Od strony Warszawy dojazd do skrzyżowania jest na łuku, dlatego skręcający w lewo mają ograniczone pole widzenia. Jeśli ktoś będzie nadjeżdzał z dużą prędkością, to nie ma żadnych szans.

 

Dlatego postawiono tam światła i jest trochę mniej wypadków niż kilka lat temu.

 

 

Pozdr.

Edytowane przez bodek_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Skrzyżowanie jest na lekkim łuku i z górki. Tylko że chłopakowi wyjechał facet w Lublinie w którym siedzi sie dość wysoko więc drogę widział dalej niz osobówka której widocznośc ograniczaja barierki oddzielające jezdnię.

Pomimo sygnalizacji wypadków tam nie brakuje.

Ciekawe co z kierowca motocykl. Dzwoniłem na komisariat we Mszczonowie ale nie wiedzieli, albo nie chcieli powiedzieć.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...