Skocz do zawartości

szkolenie


Gość martines
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie witam forumowiczów a w szczególności cyklistów z Torunia :)

Mam pytanko do mieszkańców tego miasta. Jaką szkołę nauki jazdy polecacie? (czas zrobić sobie prawko:) ).

Zależy mi na tym, żeby sobie trochę pojeździć na w miarę sprawnym sprzęcie jak już płacę oraz żeby instruktorzy nie olewali swoich obowiązków jak to się dzieje nagminnie w Grudziądzu :)

Jeździć potrafię więc mam nadzieję, że to będzie jedynie formalność :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zależy mi na tym, żeby sobie trochę pojeździć na w miarę sprawnym sprzęcie jak już płacę oraz żeby instruktorzy nie olewali swoich obowiązków jak to się dzieje nagminnie w Grudziądzu :)

 

 

Takie rzeczy to tylko w Erze :icon_razz:

Sorry nie mogłem się powstrzymać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam,

Polecam High Szkołę Jazdy z Poznania.

Kilka razy w roku są na toruński torze, podaję stronę: www.szkoleniemotocyklowe.pl.

Korzystam z jej usług od dwóch lat, przyjeżdżają ludzie z Polski, na prawdę polecam.

 

Do zobaczenia w Toruniu.

post-33822-0-93656900-1353601092_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Lechu - jakby to powiedzieć/napisać?

 

może tak:

zainteresowanych doskonaleniem techniki jazdy na motocyklu, pragniemy poinformować, że pomysłodawcy, współzałożyciele i instruktorzy techniki jazdy projektu szkoleniemotocyklowe.pl - Konrad Filipiak oraz Zbigniew Gierwazik od 13.08.2012 nie współpracują już z panem Marcinem Kukawką.

Jednocześnie dziękujemy za uczestnictwo w prowadzonych przez nas w ciągu ostatnich dwóch lat szkoleniach mając nadzieje, że nasze wskazówki pozwoliły lepiej panować nad motocyklem i czerpać więcej przyjemności z jazdy.

Nie prowadzimy już także szkolenia w zakresie kursów prawa jazdy w ramach OSK High.

 

niemniej w przyszłym roku pewnie coś wykombinujemy ;)

 

pozdrawiam

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Lechu - jakby to powiedzieć/napisać?

 

może tak:

zainteresowanych doskonaleniem techniki jazdy na motocyklu, pragniemy poinformować, że pomysłodawcy, współzałożyciele i instruktorzy techniki jazdy projektu szkoleniemotocyklowe.pl - Konrad Filipiak oraz Zbigniew Gierwazik od 13.08.2012 nie współpracują już z panem Marcinem Kukawką.

Jednocześnie dziękujemy za uczestnictwo w prowadzonych przez nas w ciągu ostatnich dwóch lat szkoleniach mając nadzieje, że nasze wskazówki pozwoliły lepiej panować nad motocyklem i czerpać więcej przyjemności z jazdy.

Nie prowadzimy już także szkolenia w zakresie kursów prawa jazdy w ramach OSK High.

 

niemniej w przyszłym roku pewnie coś wykombinujemy ;)

 

pozdrawiam

 

Witam serdecznie i pozdrawiam, dziękując za wszystkie wskazówki, porady i naukę, której na moto nigdy za wiele oraz za luźny, swobodny klimat na placu i torze.

Po ostanim naszym spotkaniu, na drugi dzień jechałem do Koloni (1038 km ) i powiem, że szkolenie się przydało i to bardzo. Pomimo że na autostradzie nie ma zakrętów ostrych, tylko łuki, to przy 190 km/h gdyby nie przciwskręt, wyleciałbym na zewnątrz ( tak sprawdzał mnie synek jadąc nowym A5, czy zdążę ), ale i tak do 160 km/h byłem tuż przy jego kufrze.

Zabrali mnie na Nurbrgring, tam dopiero zobaczyłem jak jeżdżą amatorzy ( na moto i puszkami ) strach się bać. Poznałe tam kolesia, który jeździ na tym torze od 5 lat, zapraszał mnie do jazdy, podziękowałem. Na tym torze jest zasada, że wyprzedzamy tylko z lewej, a przy naszej jeździe szkoleniowej można z obu, to mi się niepodoba, bo nie jesteśmy jeszcze tak dobrzy,a może tesz już nie zdążymy tak opanować moto.

Prawdą jest, że na następnym szkoleniu w Toruniu już Was nie widziałem, ale nie śmałem pytać, choć czułem, że jest coś na rzeczy.

Pozdrawiam serdecznie Panie Konradzie , Panie Zbyszku i w takim razie do zobaczenia w Toruniu lub gdzie kolwiek. :)

post-33822-0-03863500-1353665490_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...