Skocz do zawartości

Jakiego crossa mam kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie sprzedawania kawasaki kmx 125r (jest dla mnie za slaby, i co najwazniejsze zawieszenie w tym moto nie pozwala na wiele) jezdze nim 2 lata. Waham sie pomiedzy cr125 yz125 sx\exc 200 a jakimś 250 w 4T.Wydaje mi sie ze lepszy bedzie 2T jest lzejszy i tańszy w utrzymaniu.co wy o tym myślicie?? pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2t tansze w utrzymaniu-ja sie nie zgadzam pali wiecej niz nie jedno 4t kmx 125 spali z 7 litrow to moj xtek srednio 5 litrow gora 6 jak pocisne a pozatym 2 t trzeba cały czas krecic a 4 t ma wiekszy moment obrotowy lekko dasz po gazie i motor ciagnie .ja tam wole 4 t uwazam ze 4 t sa wytrzymalsze i mniej awaryjne.DLATEGO JA POLECAM CI TO 250 4t -na tym uz konkretnie polatasz

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2t tansze w utrzymaniu-ja sie nie zgadzam pali wiecej niz nie jedno 4t kmx 125 spali z 7 litrow to moj xtek srednio 5 litrow gora 6 jak pocisne a pozatym 2 t trzeba cały czas krecic a 4 t ma wiekszy moment obrotowy lekko dasz po gazie i motor ciagnie .ja tam wole 4 t uwazam ze 4 t sa wytrzymalsze i mniej awaryjne.DLATEGO JA POLECAM CI TO 250 4t -na tym uz konkretnie polatasz

a co konkretnego z 250 yzf kxf crf? co do spalania to sie z toba zgodze ale serwis jest o wiele drozszy do wymiany tloka dochodzi jeszcze regulacja zaworow poznij ich wymiana a w 2t tylko wymiana i szlif cylindra i po robocie! chodzi mi o wyczynowy sprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli myslisz o wyczynowce to faktycznnie-to co innego.mysle ze yz 250 to wypas to uz nie zabawka to uz lata konkretnie duza moc,mala masa. nie pchaj sie w 125 juz miales kmx dlatego idz do przodu i kup min 200.chwale yamahy bo sam juz 2 mialem i 1 ktm -tez swietne motory ale łatwiej czesci i taniej do yamahy kupisz pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli myslisz o wyczynowce to faktycznnie-to co innego.mysle ze yz 250 to wypas to uz nie zabawka to uz lata konkretnie duza moc,mala masa. nie pchaj sie w 125 juz miales kmx dlatego idz do przodu i kup min 200.chwale yamahy bo sam juz 2 mialem i 1 ktm -tez swietne motory ale łatwiej czesci i taniej do yamahy kupisz pozdro

wydaje mi sie ze yz250 jest troche za mocny co myslisz o sx\exc 200 mi ten model strasznie sie podoba mowia ze masa setki a moc prawie jak 250??szukalem a allegro ale tam maja kosmiczne ceny szukam czegos do 10000zl zeby po tygodniu mi sie nie rozlecialo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie znasz zadnego goscia (nie ukrywam ze z lodzkiego najlepiej) ktory chcialby sprzedac takie cacuszko?? a co jeszcze ma podobne osiagi do tej dwusetki?? oczywiscie w 2t

http://moto.allegro.pl/item200010232_yamah...uper_stan_.html co myslicie o tym moto?

Edytowane przez mati kmx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli myslisz o wyczynowce to faktycznnie-to co innego.mysle ze yz 250 to wypas to uz nie zabawka to uz lata konkretnie duza moc,mala masa. nie pchaj sie w 125 juz miales kmx dlatego idz do przodu i kup min 200.chwale yamahy bo sam juz 2 mialem i 1 ktm -tez swietne motory ale łatwiej czesci i taniej do yamahy kupisz pozdro

 

Skad wy ludzie sie urwaliscie?? Latales moze kmx i yz albo innym wyczynowym sprzetem. To ze maja w nazwie 125 nie oznacza ze to takie same motorki. Wyczynowy sprzet je Kmx'y i inne soft enduro na sniadanie. Po kmx'e moim zdainem mozesz spokojnie wsiadac na wyczynowe 125 lub 250f. Jezeli nie masz ciaglego dochodu kasy oraz mega sponsoringu ze strony rodzicow radzil bym ci brac 2t. Duzo tansze sa czesci. JEzeli masz nikasil w cylindrze to nawet nie musisz robisz szlifa przed wymiana tloka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie wydawalo ze 125 w 2T na pewno mi wystarczy to ma okolo 40KM bez zadnego ''tumingowania" co wydaje mi sie smieszne jak pisza ze kmx ma 30KM to jest chore!(nawet jak by tyle mial to i tak tym nie da sie bardziej poszalec w terenie bo zawieszenie po prostu na to nie pozwala takie jest moje zdanie. co sadzicie o tym moto?

http://moto.allegro.pl/item200010232_yamah...uper_stan_.html :icon_arrow:

Edytowane przez mati kmx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...