Skocz do zawartości

Tak się właśnie zastanawiam ...


enduro_boy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się właśnie zastanawiam co będzie jak Dt 125 ze zdjętymi blokadami przejdzie badania techniczne. Motor będzie miał przecież więcej koni. Jeszcze chciałem założyć nowy cylinder 160. Co powiedzą na stacji djagnostycznej jak zobaczą, że moto jest podrasowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Jak gliny mnie złapią za nadmierną szybkość będzie kiszka.
ale i tak chyba pełną moc tej yamaszki bedziesz wykorzystywał tylko w terenie- więc smigaj ile wlezie aż kamienie z pod kół bedzie wypiep***ło :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szosie też od czasu do czasu przydusze ale głównie będe orał pola i lasy 8)
aby tylko nie czyjeś (na dodatek zasiane) pola bo będiesz musiał potem wyciagac sobie widły z pleców :D :D :D :D :D :twisted: :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniala mi sie taka historia jak moto rejstrowalem: Ide sobie spokojniutko do starostwa powiatowego (taki odpowiednik urzedu komunikacji na wsi :D )mialem tylko dowod tymczasowy na staly wymienic podchodze do okienka a oni mi mowi ze ja w dowodzie nie mam wpisane mocy motocykla! Ja mowie: No dobra i co z tego? :D No ze policja sie czepia i oni w sumie maja taki obowiazek wiec dowodu nie dostane... i to byla czysta bezczelnosc:D jaka stacja kontroli pojazdow ma hamownie do badania mocy? no ja nie wiem jaka. Wiec pojechalem do taiej staci i mowie ze taka i taka spraw aoni spoko! a ja mowie ile no oni ze ze 20 zł a ja na to luz.... Oczywiscie ja musialem przyjechac ze swoja serwisowka zeby wpisali moc no bo skad maja ja znac! Przyjezdzam na drugi dzien z 20 zł w portfelu a okazalo sie ze taka uslugajest znormalizowana w calym kraju i kosztuje cos ok 50zł! No to juz byl lekki szczyt myslalem ze tam cos roz*ierdole musialem jechac do chaty pozyczac kase bo po perypetiach z rejstracja juz cienko stalem no i wrocic i wkoncu dostalem dowod! fajnie nie? a kumpel ktory kupil motocykl mieszka ze 20 kilometrow dalej i nie podlega pod starostwo nie mial takich jazd... sorry za to ze tak dlugo i ze lekko out of topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...