Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam z zimnego Irkucka. Mam pytanko odnosnie intruderow. Otoz planuje kupic ten

http://motobunker.japancar.ru/?code=viewno...moto&val=M50877

lub ten

http://motobunker.japancar.ru/?code=viewno...moto&val=M58282

wiekszosc znajomych odradza mi jednak mowiac ze intruz to hamulcow nie ma, ze zle sie prowadzi.. nie ma u nas w miescie ani jednego ani drugiego wiec nie mam mozliwosci go dosiasc i przymierzyc.szukam duzego motocykla.w tej chwili sprzedalem Virago - fajne moto ale czulem sie na niej jak w spodniach mlodszego brata..

Co doradzicie? jakie opinie? czy 800-tka ma kardan czy jest na lancuchu? mocno sie roznia rozmiarem?

 

Ceny na oba sa podobne. 800 ma mniejszy przebieg no i jest czarna. Szkoda ze ma szprychy slyszalem ze to duzy minus.

Znajomi radza kawasaki http://motobunker.japancar.ru/?code=viewno...moto&val=M57280

Prosze o rady i opinie.

Niestety nie posiadam polskich znakow dlatego prosze wybaczyc mi ortografie..

Edytowane przez monah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że ten "ustrzelony" motocykl to Suzuki Intruder Volusia 800...piękna maszyna, ciężka, robi wrażenie, pogromca ...

 

Nie rozumiem, dlaczego chodzą takie opinie, że Intrudery nie mają hamulców, albo, ze koła szprychowe to do bani...? Nie przemawiają do mnie takie zarzuty. Osobiście podobają mi się szprychy w kołach, nawet H-D V-Road nie urzekł mnie pełnymi tarczami.

 

Volusia ma napęd na wał kardana, więc praca tylnego koła bezobsługowa.

 

Mi osobiście podoba sie ten czarny Łobuz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że ten "ustrzelony" motocykl to Suzuki Intruder Volusia 800...piękna maszyna, ciężka, robi wrażenie, pogromca ...

 

Nie rozumiem, dlaczego chodzą takie opinie, że Intrudery nie mają hamulców, albo, ze koła szprychowe to do bani...? Nie przemawiają do mnie takie zarzuty. Osobiście podobają mi się szprychy w kołach, nawet H-D V-Road nie urzekł mnie pełnymi tarczami.

 

Volusia ma napęd na wał kardana, więc praca tylnego koła bezobsługowa.

 

Mi osobiście podoba sie ten czarny Łobuz...

Dzieki za odpowiedz

szprychy->nie mozna stosowac opony bezdetkowej->a detka strzela od razu i konsekwencje moga byc oplakane.. Opinia nie z autopsji a z komentarzy.

 

duza jest roznica w wielkosci miedzy wolusia i 1500lc?

i w spalaniu... duzo wiecej wezmie 1500lc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam z zimnego Irkucka. Mam pytanko odnosnie intruderow. Otoz planuje kupic ten

http://motobunker.japancar.ru/?code=viewno...moto&val=M50877

lub ten

http://motobunker.japancar.ru/?code=viewno...moto&val=M58282

wiekszosc znajomych odradza mi jednak mowiac ze intruz to hamulcow nie ma, ze zle sie prowadzi.. nie ma u nas w miescie ani jednego ani drugiego wiec nie mam mozliwosci go dosiasc i przymierzyc.szukam duzego motocykla.w tej chwili sprzedalem Virago - fajne moto ale czulem sie na niej jak w spodniach mlodszego brata..

Co doradzicie? jakie opinie? czy 800-tka ma kardan czy jest na lancuchu? mocno sie roznia rozmiarem?

 

Ceny na oba sa podobne. 800 ma mniejszy przebieg no i jest czarna. Szkoda ze ma szprychy slyszalem ze to duzy minus.

Znajomi radza kawasaki http://motobunker.japancar.ru/?code=viewno...moto&val=M57280

Prosze o rady i opinie.

Niestety nie posiadam polskich znakow dlatego prosze wybaczyc mi ortografie..

 

 

witaj kolego,

tydzień temu kupiłem taką samą Viole jaką przedstawiłeś w pierwszym linku, nawet malowana bardzo podobnie. Moim skromnym zdaniem prezentuje się pięknie a szprychy takiemu "sprzętowi" dodają tylko uroku.

Co do hamulców, to niestety miałem okazję je już wyprubować w czasie mojej drugiej jazdy. Łącznie w sobotę i niedzielę machnołem 100 km. A w niedzielę na skrzyżowaniu gość wymusił mi pierszeństwo, dobrze, że za szybko nie jechałem ale udało mi się wychamować i utrzymać na nogach tak więc strat rzadnych oprócz troche zdartej podeszwy w bucie.

Pan miał tylko takiego farta, że było to moje pierwsze zdarzenie i byłem za bardzo zdenerwowany aby udać sią za nim :flesje: z większą szybkością ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz

szprychy->nie mozna stosowac opony bezdetkowej->a detka strzela od razu i konsekwencje moga byc oplakane.. Opinia nie z autopsji a z komentarzy.

 

 

 

Cześć, no właśnie...może lepiej jednak posłuchać opinii z autopsji ,bo widzę że tu jakieś nieprawdopodobne bzdury się lęgną :P Po pierwsze- MOŻNA stosować oponę bezdętkową do kół szprychowanych (oczywiście w zestawie z dętką)- powiem więcej- do niektórych rozmiarów znalezienie opony tube type jest wręcz niemożliwe..dlatego zakładamy dętkę z oponą tubeless- normalna sprawa, było już o tym na forum. Dętka strzela od razu? Boże, człowieku- rozumiem, że szanujemy życie swoje i innych i nie zakładamy niczego made in china- w innym przypadku nie wyobrażam sobie, żeby dętka tak sobie strzeliła...PZDR

 

Wszystkie intrudery na rynek europejski mają i miały ZAWSZE napęd kardanem (to nie vulcan ani shadow :flesje: )

Edytowane przez livgren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie strzelania dętki to bzdura, za to w tamtym roku jechałem sabrą na bezdętkowych kołach w których miałem faktycznie trochę za mało powietrza i przy prędkości 140 zrobił się w jednej chwili kapeć bo opona rozszczelniła się z felgą. machało mnę po całej drodze( na szczęście był to tył). dętka by nigdy takiego numeru nie zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz

szprychy->nie mozna stosowac opony bezdetkowej->a detka strzela od razu i konsekwencje moga byc oplakane.. Opinia nie z autopsji a z komentarzy.

 

 

 

Są felgi szpychowane z obręczami pod opony bezdętkowe (tylko sama opona bezdętkowa od razu na felgę ) ale to kosztuje ... są inaczej robione niż oryginał tylko to już Custom i cena też niestety "Custom" :D :bigrazz:

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie strzelania dętki to bzdura, za to w tamtym roku jechałem sabrą na bezdętkowych kołach w których miałem faktycznie trochę za mało powietrza i przy prędkości 140 zrobił się w jednej chwili kapeć bo opona rozszczelniła się z felgą. machało mnę po całej drodze( na szczęście był to tył). dętka by nigdy takiego numeru nie zrobiła.

Detka zrobila by lepszy numer, bo wyrwalo by wentyl i powietrze zeszlo by jeszcze szybciej.

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy właściwe miejsce, ale spróbuje

kolega ma intrudera C800, kupił go na głośnych wydechach

Vince&Hines. Teraz chce sprzedać lub zamienić

może jest ktoś chętny?

jeśli trzeba zrobi zdjęcia

tel do kolegi 665 132 363

Edytowane przez Aleks777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może któryś z kolegów jest w stanie mi pomóc. Chciałem wymienić sobie żarówkę w reflektorze przednim i napotkałem niespodziewany opór z jego strony. Po odkręceniu dwóch śrub po obu stronach reflektora dolna część wysunęła się bardzo ładnie, ale góra po środku cały czas trzyma i nie wiem czy jest jakaś technika demontażu bo nie chciałbym czegoś urwać.

 

Motocykl to SUZUKI INTRUDER M800 z 2005 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...