Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam wrzenie ze sie nie rozumiemy.poprosty kiedy nagle zlapie klamke od przedniego kola to poprostu kierownic zkreca.nie mowie ze jest tak ciagle ale tylko podczas awaryjnego hamowania.a moze to wina opony?chociaz nie jest lysa.

 

Chyba jednak się rozumiemy. Wcześniej miałem draga teraz VL-ka i nie było "twoich" objawów.

Naciskasz klamkę, obciążenie idzie na lagi, więc na moje (i chyba nie tylko) tam trzeba szukać przyczyny. We własnym zakresie możesz zlać z nich olej - sprawdź czy tyle samo zleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem ten sam problem ale przy Hondzie CBR 1000 F i przez takie coś zaliczyłem glebe , a co najgorsze to była ostatnia jazda gdzyż po motocykl jechał juz kupiec po nią. Mogło to byc przyczyną łożyska główki ramy kópiłem ją ale jej nie założyłem zrobił to sobie później nowy właśćiciel i co mówił nie narzeka .U mnie motocykl normalnie śćinało go na prawą strone rzecz nie doopanowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do panow i pan intruzowcow. Szukalem na forum, ale rownie dobrze moglbym szukac igly w tylku slonia.. :rolleyes:

 

Chodzi mi o wersje intrudera 1500LC z 2005r. Czy ma ona tak jak stare modele atrape baku i wlew paliwa pod siedzeniem? Zalezy mi na w miare szybkiej odpowiedzi. Z góry dziekuje :) :bigrazz:

 

ps. Czy jest to jednostka jeszcze na gaźniku czy już na wtrysku?

Edytowane przez Włoszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiał ktoś wydechy w Volusi 800 '02?

Czy jest jakiś sposób na poprawę głośności i jakości dźwięku?

 

Kolega ma dylemat, ponieważ ma oryginalny tłumik prawie nie używany i założonego jakiegoś 'no name" i go zaczyna denerwować, ale znów oryginał jest dla niego za cichy...

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Czasem też tu zaglądam ale szczerze mówiąc tak jak inni intruzomaniacy częściej zaglądam na IntruderPolska.

Większe podniecenie bo idzie wiosna i zbliża sie Intruzownia.

 

Mój Intruz stoi jeszcze w garażu, ale ma towarzystwo więc pewnie nie czuje całkiem samotności.

 

Jak dobrze w wolnej chwili zejść do garażu i posiedzieć na nim, pościskać manetki, objąć udami bak, wyciągnąć nogi i uwiesić sie na bajecznie szerokiej kierownicy.

 

Wspomnienia wracają...

 

Pozdrawiam intruzkowato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...