Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

moja tapicerka Intruza jest w bardzo dobrym stanie, ale nie obyłam sie do wizyty na stronie, którą jeden z Was podsunął.

 

Natomiast mój dzisiejszy post miałby na celu zapytać Was, posiadaczy Intruderów, w jaki sposób przerobić tylne siedzenie, albo wykorzystać je do zamocowania bagażu w dłuższą podróż. Posiadam na wyposażeniu dwie boczne sakwy/torby, bo trudno nazwać je kuframi, ale kobiecie raczej trudno jest sie całkowicie tylko do nich spakować.

 

Może ktoś z Was ma doświadczenie i podzieliłby się nim? Może jakieś linki, wskazówki, porady z Waszej strony.

 

Będę wdzięczna za Wasze pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprostsze rozwiązanie to bagażnik. Dla przykładu podaję link.

http://www.moto-center.pl/index.php?cPath=...7978de12cd37af3

 

Akurat dla Twojego modelu nie znalazłem. Mimo że na stronach nie ma do 600 to proponuję i tak skontaktować się ze sklepem, np http://www.moto-akcesoria.pl/ często gesto sprowadzają na zamówienie

 

i jeszcze to http://www.twenga.pl/dir-Motoryzacja,Akces...otocyklowy-6723

Edytowane przez bromic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

moja tapicerka Intruza jest w bardzo dobrym stanie, ale nie obyłam sie do wizyty na stronie, którą jeden z Was podsunął.

 

Natomiast mój dzisiejszy post miałby na celu zapytać Was, posiadaczy Intruderów, w jaki sposób przerobić tylne siedzenie, albo wykorzystać je do zamocowania bagażu w dłuższą podróż. Posiadam na wyposażeniu dwie boczne sakwy/torby, bo trudno nazwać je kuframi, ale kobiecie raczej trudno jest sie całkowicie tylko do nich spakować.

 

Może ktoś z Was ma doświadczenie i podzieliłby się nim? Może jakieś linki, wskazówki, porady z Waszej strony.

 

Będę wdzięczna za Wasze pomysły.

 

W zał linka do strony firmy DUH. Jest bagażnik montowany z tyłu za oparciem, do tego tylna sakwa lub wałek.

Może to wystarczy...

http://www.duh.pl/pokaz_towar.php?id_kat=1...kod=SUINVS800-B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, jest w czym wybierać. Swoją konstrukcją wydają sie solidne na tyle by dźwignąć namiot i inne akcesoria które mogę trochę ważyć.

 

Dziękuję za szybki odzew, bo tak robią Bikerzy :biggrin:

 

Rzeczywiście, jest w czym wybierać. Swoją konstrukcją wydają sie solidne na tyle by dźwignąć namiot i inne akcesoria które mogę trochę ważyć.

 

Dziękuję za szybki odzew, bo tak robią Bikerzy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Poleciłem koledze VS 800. Jest nawet w Kaliszu jeden taki, w ładnym stanie. Jedyne co mnie zastanawia to cykanie, które po odpaleniu słychać.

Sprzedawca mówi, że to przez to że stał pół roku nie odpalany.

Niestety nie daliśmy mu popracować, by się przekonać czy cykanie ucichnie.

W związku z tym mam do Was pytanko.... to jest norlalne czy pachnie jakimś remoncikiem w najlbiższym czasie?.

Moto ma przejechane 54 tysiaki i wizualnie jest w świetnym stanie.... kosmetyczne czyszczenie. Tylko to cykanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie [wiekszosc motocykli] wydaja jakies dzwieki ,ktore mniej wprawionych motocyklistow wprowadzaja w stan niczym nieuzasadnionej podejzliwosci. nie twierdze ze akurat i w tym przypadku tak jest ale najczesciej sa to zwykle odglosy pracy silnika . silnik to mechanizm gdzie wspolpracuje wiele elementow i ma prawo wydawac jakies dzwieki , a suzuki slynie z tego od dawna. oczywiscie wszystko w ramach zdrowego rozsadku i jesli nie zaglusza to w jakis sposob normalnej pracy silnika to nie przejmowalbym sie zbytnio. jak widze posiadasz maraudera , wiec silnik podobny . porownajcie prace obu silnikow i da to jakis poglad na sytuacje.

cykac moze wiele rzeczy- moze zawory , lancuszek itp.itd.

nie napisales czy po dodaniu gazu narasta czy cichnie ten odglos. moze trzeba bylo rozgrzac sprzeta i posluchac , przejechac kawalek ....

skoro jest zainteresowany na powaznie kupnem to dziwne ze nie zrobil tego. no, chyba ze to poszukiwacz nie wiadomo czego ;)

jesli moto jest wizualnie dobrze utrzymane [jeszcze chopper w dodatku] to watpie zeby mu cos dolegalo . tosa mocnesilniki i duzo wytrzymuja z regoly. kupujac takiego sprzeta -wlasciciel nie urzywal go do wyscigow czy enduro , tylko do normalnej jazdy. a to wrozy ze silnik bedzie w dobrej kondycji .taki przebieg to pryszcz dla vsa.

ale to tylko moja prywatna opinia. bez osluchania na zywca nie da sie zdiagnozowac niestety.

powodzenia

:wink:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpadi opisz bardziej jaki to dźwięk (czy jak by zawor czy wyższy dżwiek) I kiedy sie pojawia. Miałem jeszcze nie tak dawno vs 800 i mialem takie cykanie ale u mnie to był rozrzad , jak silnik się rozgrzał to sie pojawialo po dodaniu gazu i odpuszczeniu cykadelko cichlo na jakies 2 sekundy i znowu zaczynało . Z drugiej strony to sa takie silniki ze np u kolegi w vs 800 -91r było takie wlasnie cykadło , ustawial zawory wymienil łańcuchy rozrzadu i dalej cykał, to wkurzyl sie rozkręcił głowice patrzył węszył nic nie znalazł zlożył z powrotem i cykadła nie było (mysle ze podwieszony napinacz miał) zdarza sie, ze te napinacze łancucha rozrzadu sie zacinają , kolega "Dziubas" z Pasłęka miał taki problem w Vx-e (bardziej dpodobny silnik do vs-a niz do maraudera) . Jeszcze moze być to dźwięk, który pojawia sie jak kolektor nie jest dobrze dokręcony do glowicy i na uszczelce przepuszcza , bardzo podobny dzwięk do cykania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpadi opisz bardziej jaki to dźwięk (czy jak by zawor czy wyższy dżwiek) I kiedy sie pojawia. Miałem jeszcze nie tak dawno vs 800 i mialem takie cykanie ale u mnie to był rozrzad , jak silnik się rozgrzał to sie pojawialo po dodaniu gazu i odpuszczeniu cykadelko cichlo na jakies 2 sekundy i znowu zaczynało . Z drugiej strony to sa takie silniki ze np u kolegi w vs 800 -91r było takie wlasnie cykadło , ustawial zawory wymienil łańcuchy rozrzadu i dalej cykał, to wkurzyl sie rozkręcił głowice patrzył węszył nic nie znalazł zlożył z powrotem i cykadła nie było (mysle ze podwieszony napinacz miał) zdarza sie, ze te napinacze łancucha rozrzadu sie zacinają , kolega "Dziubas" z Pasłęka miał taki problem w Vx-e (bardziej dpodobny silnik do vs-a niz do maraudera) . Jeszcze moze być to dźwięk, który pojawia sie jak kolektor nie jest dobrze dokręcony do glowicy i na uszczelce przepuszcza , bardzo podobny dzwięk do cykania ...

 

To takie równomierne pukanie, ciche wprawdzie ale słyszalne. Uważam, że nie powinno nic pukać ani cykać. Mój moto stał kilka miechów i po odpaleniu nic mu nie cykało.

Nie wiem czy kolega ten, który chce sprzedać nie ładuje mnie stąd skierowałem pytanie do Was.

Nie pozostaje nic innego jak odpalenie i dokładne sprawdzenie.

 

A przy okazji, to jest chętny na kupno właśnie VS800. Jeżeli ktoś coś by wiedział... będę wdzięczny za info. Najchętniej z rejonu wielkopolski... by za daleko nie lecieć. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak to jest z opisami dźwięków na forum :D ciężko się domyśleć "co poeta miał na myśli" bo jeśli jest to PUKANIE a nie cykanie to duża różnica . Odpalcie go porządnie rozgrzejcie silnik i osłuchajcie najlepiej z kimś kto jeździ vs-em 800 lub grzebał kiedyś w silniku vs 800 . Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, Sorry za zasmiecenie, ale uznalem ze moze tutaj bedzie ktos kto moze bylby zainteresowany/badz ma znajomych ktorzy chcieli by posiąść Intrudera 800 , 2000rok, 16,500zl do negocjacji.

Mozna go zobaczyc na http://allegro.pl/item322005831__suzuki_vs...a_allegro_.html

Wiecej infro na priv, badz gg 2665644

 

Pozdrawiam właścicieli Intruzów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może......choć z ciekawości przegladalem wczoraj internet i nie doszukałem sie takich faktow...

 

btw, Będe wdzięczny za znalezienie kupca ! Z bólem, ale pilnie muszę go sprzedać....

 

Pomozcie koledzy znalezc klienta :icon_mrgreen:

Za zalatwienie moge odpalić jakąś sumkę :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...