Skocz do zawartości

Wydech do enduro doradzcie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam.Wszystko zamontowane-Monti gada ciekawie-zamontowałem kolanko z mazdy:)) ,dałem do ocynkowania kolektor +kolanko i obejme -ZDJECIA tu http://bikepics.com/pictures/940546/

 

:) Testowane juz na torze i wszystko pięknie trzyma -3 gleby były na torzei poki co cały:))),a dzwięk PIEKNY,basowy :banghead: POZDROO

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wyslalem o zmianie wydechu w XTZ 660 na allegro znalazelm cos takiego :

 

http://www.allegro.pl/item207950650_sporto...duro_sport.html

 

Czy nie spowoduje spadku mocy i nie trzeba bedzie gazniki ustawiac.

 

Nie wiem tez czy bedzie pasowac bo ten w porownaniu z moim oryginalnym jest bardzo maly.

 

Co o tym myslicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem swierzo po zmianie wydechu-za monti dałem 350zl:)) i zadnych problemow nie ma ,wręcz moto lepiej sie zbiera i wkręca,jedynie jak ci bedzie strzelac to zwiekszasz poziom paliwa i git.Choću mnie nic nie trzeba było zmieniac. Ten wygar z linku kosztuje 380 za ta cene juz kupisz monti tylko ze bez kolanka a tu masz z kolankiem ale ja bym tego nie brał nie wiadomo co to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem wiele xtz-tek wlasnie z tym wydechem takze pomyślałem ze to moze byc to.

 

najlepiej bylo by gdyby ktos kto ma XTZ ze zmienionym tlumikiem wypowiedzial sie.

 

Chlop zreszta napisal cena do negocjacji, kupowalbym poza allegro takze ok 20 od razu opdada z racji prowizji.mysle ze w miare dobrze by sprzedal.

 

Tylko nie wiem czy to warte tych pieniedzy i CZY BEDZIE PASOWAC .

 

Da sie to jakos sprawdzic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mackon, skąd masz obejme? robiłes sam czy kupiłes

 

 

Gebels, myęsle że kolanko nie będzie pasowało bo każde jest zakonczone pod innym kątem i po założeniu może sie okazać że np. sterczy w bok i w dół :D

 

własnie koncze zakładać akrapa do XR-y i powiem że uciąłem kolanko ze starego tłumika ... masakrycznie dużo roboty, cięcie, spawanie, przycinanie żeby tłumik był zamocowany tak żeby nie zaczepiał o koło i nie sterczał dziwnie :icon_twisted: przynajmniej u mnie w xr gdzie kolanko nie wchodziło w sam srodek tłumika tylko z boku na dole

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mackon, skąd masz obejme? robiłes sam czy kupiłes
Obejma-jest od malucha a konkretnie za 4zł obejma spod zbiornika paliwa-tylko skrocona i spawnięta i ocynkowana wraz z resztą:)) co do GEBELSA -na bank to kolanko nie spasuje i trzeba będzie przerabiać -skrocic i spawnać. Co do sprawdzenia to jedynie spytac gościa z alegro o długośc tłumika i kolanka i o srednicach. O ile nie trzeba będzie naginac.Ale ja raz jeszcze pisze ze warto i nie ma sie co martwić ze zmianą wygaru-jesli beda problemy to co najwyzej podnieśc poziom paliwa jak będą strzały- to tylko wymiana koncowki :lalag: :banghead: Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...