Skocz do zawartości

pomocy! wybór motocykla (Japonia)


Pershing
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie mam problem! Proszę wszystkich o pomoc w wyborze motocykla. Dysponuję kwotą do 2000złwiem że kwota nie jest duża lecz chwilowo mam jedynie takie możliwości. Jako że posiadam starego bobrego simsona myślałem raczej o motocyklu japońskim typu Suzuki RG, okazyjnie Yamaha RD czy lekko uszkodzona DT-tka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rg jest bardzo wytrzymałe - mało wysilony silnik. Gdybym ja kupował RG ściągnął bym przednią owiewke i zmienił tylną lampę - suzuki jest po prostu dla mnie paskudne ;) Poza tym to mały sprzęt jak jesteś wysoki możesz na nim śmiesznie wyglądać... Teraz kilka ciepłych słów :D Oczywiście jeździłem na takim nie raz, silnik ładnie ciągnie od samego dołu i super przyspiesza! Motocykl jest bardzo stabilny i przewidywalny, kiedy wybierałem sprzęt miałem taki sam dylemat jak Ty. Jeździłem też na DT80 jednak miałem wrażenie po jeździe że jest nieokiełznana i dzika :icon_razz: Poza tym jej rozmiar zrobił na mnie wrażenie :smile: Gdybym miał wybierać pomiędzy tymi dwoma a zależało by mi na silniku i szosie wybrał bym RG (ze zmianami estetycznymi :wink: ) Ostatecznie mój wybór padł na włoszczyznę: http://video.google.pl/videoplay?docid=-83...86&q=qooboos%5C i jestem bardzo zadowolony :)

 

Jednak chętnie założył bym do niej ten silnik z RG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz RG. lepiej miec starszy sprzet w lepszej kondycji i nizszej ceniew, niz kupic za pol ceny cos, do czego doloztsz jeszcze 3 razy wiecej niz przewidywales w najgorszym wypadku.

 

kolega wyrwal RGtke z 95 za 1700zł w stanie wrecz rewelacyjnym. jedyne mankamenty to lozysko glowki ramy(do skrecenia tylko- nie do wymiany), slaba kondycja lancucha i troche cieknace lagi. silniczek byl w stanie idealnym, wszystko poza tym tez. moto do rejestracji- sciagane z reichu.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę cudów nie oczekuj, ale masz szansę. DT trafisz bez problemu raczej (przynajmniej w okolicach Częstochowy można za tyle spokojnie kupić). Po ile RD chodzą nie wiem, ale do RG też się kiedyś przymierzałem to za 2000zł nie znajdziesz raczej dobrego egzemplarza (na motorower jeszcze...). Czasem oczywiście się trafiają okazje, no ale to trzeba mieć farta wielkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zdecydowanie lepiej wybrać RG od RD?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M431511

 

kupić to czy szukać RG w podobnej cenie?

 

Dla mnie RD to złomy. Jeździłem na obydwu i uważam że RG to zupełnie inna klasa. Lepiej się prowadzi, lepiej hamuje i ma fajniejszy wygląd (chodź oba mi się nie podobają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...