Skocz do zawartości

gdzie tu kupic czesci ...?!


Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko nasuwa mi sie , czy Serwis Kawasaki czy tesh Suzuki dysponuje wiekszym asortymentem i gdzie smialo poleciecie kupowac czesci jesli chodzi o Toronto ? Inowrocław pusty w Bydgoszcz szarawa :flesje: takie moje nastawienie i tego nie zmienie. Moze dlatego ze tak Kocham Miasto Kopernika :flesje:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja tak lekki off top zrobie i moze zasugeruje nie zakladanie tyle tematów tutaj bo jak tak dalej pojdzie za dwa tygodnei nei odnajdziemy sie tutaj bo bedzie 100 tematów zalozona i kazdy bedzie prawie pusty.

moze trzymajmy sie jednego postu gdzie jest wszytsko albo poukladajmy jakies twa trzy glowne posty gdzie sie bedzie pisac na konkretne tematy!!! taka jest moja propozycja :flesje: tylko prosze mnei nei linczowac :)

 

a jesli chodzi o czesci to suzuki ma dostep do wielu czesci tej marki ale oczywiscie ceny rakotworcze (czytaj salonowe ) :flesje: ale drobne rzeczy to mysle ze ok

ja generalnie internet internet i jeszcze raz internet ;)

 

pozdro

Ruleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja tak lekki off top zrobie i moze zasugeruje nie zakladanie tyle tematów tutaj bo jak tak dalej pojdzie za dwa tygodnei nei odnajdziemy sie tutaj bo bedzie 100 tematów zalozona i kazdy bedzie prawie pusty.

moze trzymajmy sie jednego postu gdzie jest wszytsko albo poukladajmy jakies twa trzy glowne posty gdzie sie bedzie pisac na konkretne tematy!!! taka jest moja propozycja :) tylko prosze mnei nei linczowac :)

 

a jesli chodzi o czesci to suzuki ma dostep do wielu czesci tej marki ale oczywiscie ceny rakotworcze (czytaj salonowe ) :icon_evil: ale drobne rzeczy to mysle ze ok

ja generalnie internet internet i jeszcze raz internet :)

 

pozdro

Ruleś

 

 

Dzieki za rade ,ja tu od dzis jestem i kazda wskazowka bedzie mile widziana oraz czytana.A o linczowaniu to tylko slyszalem w filmach Davida Lyncha , tam sie rozne rzeczy dzieja tutaj raczej mila i otwarta atmosfera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprzedarz czesci odbywa sie na tej zasadzie ze w sklepie sa rozne katalogi i jak klient zamawia wplaca zaliczke to zamawiaja u producenta lub hurtowni. W Bydgoszczy na Kartodromie maja dosc dobre kontakty z producentami czesci i zamiennikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko nasuwa mi sie , czy Serwis Kawasaki czy tesh Suzuki dysponuje wiekszym asortymentem i gdzie smialo poleciecie kupowac czesci jesli chodzi o Toronto ? Inowrocław pusty w Bydgoszcz szarawa :icon_razz: takie moje nastawienie i tego nie zmienie. Moze dlatego ze tak Kocham Miasto Kopernika :)

Pozdro

Mistrzu w salonie Suzuki przy ul,Warszawskiej dostaniesz wszystko czego chcesz więc zapraszam do miasta Kopernika ;-)

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Moze doradzicie gdzie znalesc fachowca: nie malarza tylko porzadnego lakiernika...?

 

 

NO witam Ciebie.

Proponuje Ci dwoch. Jeden obok Sito garage na rubinkowie 2. Maluje bardzo ladnie tylko trzeba dlugo czekac, ale czas oczekiwania to ok 4 tygodnie. :icon_evil:

Drugi znajduje sie na Ulicy Bliskiej. Kolo Szubinskiej, czyli na samym koncu poznasnkiej odchodzi uliczka pod katem 40 stopni w prawo ;) z reszta zobaczysz na maps.google.con

Ja ostatnio dalem czesci do malowania lakiernikowi nr. 2 no i powiem, ze robote wykonal solidna.

czas oczekiwania - tydzien.

Pozdrawiam kolege.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświerzam temat bo się zaczeło pisać w Imprezie o częściach (zresztą sam w tym uczestniczyłem)

 

mam pytanie o jeden chyba mało znany serwis w Toruniu, to jest przy wieździe na rubinkowo od wschodniej w takich nieciekawych ruderach, obok są dwa serwisy opon (głównie używki mają), zna ktoś to miejsce??

 

tak gdzieś tu

 

to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o jeden chyba mało znany serwis w Toruniu, to jest przy wieździe na rubinkowo od wschodniej w takich nieciekawych ruderach, obok są dwa serwisy opon (głównie używki mają), zna ktoś to miejsce??

 

Nigdy nie slyszalem o tym serwisie ! Musze sie tam wybrac i zwiedzic w wolnej chwili.

Napisz czy znasz godziny urzedowania i moze telefon. Nie znam na tyle Torunia aby trafic tam bez problemu.

 

Mam pytanko apropo oponek, uzywek oraz nowek gdzie sie wyposarzacie ??

Jak wiadomo laczki szybko sie koncza :]

 

Kupuje na allegro, czasami na motobazarach.

Ja obecnie testuje czy lepiej kupic nowe czy uzywki, co bardziej sie oplaca.

Na poczatku kupilem sliki z toru - spalone po bokach, prawie nowki na srodku. Cena 300 zl. Starczyly mi na 14 tys. ale jezdzilem az do konca wychodzac z zalozenia ze miekka guma bedzie przyczepna takze bez bieznika. Pozniej jezdzilem na uzywanych szosowych, nie ledwo zywych tylko troche zuzytych za ok 200 zl za komplet. Starczyly na ok 11 tys km ale jezdzilem jak doszlo do kontrolek. Obecnie kupilem nowki za 900 zl i juz sa mocno zuzyte po 20 tys, prawie do kontrolek. Planuje wykorzystac je jeszcze troche.

Podsumowujac - za komplet nowych kupi sie przynajmniej 4 komplety przyzwoitych uzywek, liczac koszty przekladania i wywazania - itak uzywane beda bardziej ekonomiczne, choc nie jest to bardzo duza roznica liczac komfort swiadomosci ze jezdzi sie na nowych oponach a nie takich gdzie nie wiadomo co sie z nimi dzialo.

Opony racingowe z toru sa bardzo miekkie - dobra przyczepnosc ale szybkie zuzycie. Mnie odpowiada ze sa starte na bokach bo ja tej czesci opony wogole nie uzywam, jednak jest powazna wada - nie nadaja sie na daleka trase, zwlaszcza jesli jest goraco - scieraja sie w oka mgnieniu...

Nie wiem jeszcze jakie kupie nastepne, ale wiem, ze kupowanie opon w serwisach to duzy wydatek - grubo ponad 1000 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dwukrotnie zmienialem w toruniu opony..obydwa razy u Roberta.

jestem zadowolony, jak mialem problem z dostarczeniem motorka przyjechali busem, zabrali, zrobili...ceny no coz - kupuje nowe opony wiec tak jak mowil Michal to ponad 1 000 pln..

 

pzdrwm,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał pod sówkiem "tu" ukryłem link z lokalizacją, ale wklejam jeszcze tradycyjnie

 

http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&geoc...=UTF8&z=15&om=1

 

z Rydygiera (od Wschodniej) trzeba skręcić w prawo przed takimi pawilonami gdzie jest między innymi apteka, za 15 m znowu w prawo i potem w lewo na treblinke i może ze 100m treblinką, to się nazywa chyba Sid Garage czy jakoś tak

Edytowane przez Wiroś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...