Skocz do zawartości

Siemanko!


Dude
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

nie kojarze tego GSXra :icon_rolleyes:

 

GSXR byl dwa lata temu rzadko jezdzilem bo "ciagle coś" i szybko sie go pozbyłem ;)

 

hehe bartez to tak jak u ciebie zawsze coś krzywa laga, cieknący bak, olej na butach :icon_razz: itp. ech te Suzuki

 

Ps. Suchy GSXR w CT to za wiele nie pośmigasz bo tam jest melina :flesje: ciągle chleją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Suchy!

 

Moto ciekawe,ale muza w filmiku pierwsza klasa.buttrock.gif

 

Wiechu to,że masz teraz wszyty esperal nie uprawnia Cię do prawienia morałówicon_razz.gif,w CT melina???? never!!! tu same porządne dziewczyny i chopaki mieszkają.icon_mrgreen.gif

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Suchy!

 

Moto ciekawe,ale muza w filmiku pierwsza klasa.buttrock.gif

 

Wiechu to,że masz teraz wszyty esperal nie uprawnia Cię do prawienia morałówicon_razz.gif,w CT melina???? never!!! tu same porządne dziewczyny i chopaki mieszkają.icon_mrgreen.gif

 

:biggrin: Troszkę spóźniona ale ... Witam wszystkich :icon_rolleyes:

 

Mądrze prawisz Magdaleno :notworthy: , musiał sobie chłopak wszyć bo nie mógł by aktywnie uczestniczyć w sezonie :icon_mrgreen: ...

 

Szkoda że Cię Wiesławie nie nagrałam na tych wszystkich imprezach okolicznościowych ojjj szkoda, inaczej byś pisał jak byś pamiętał co się tam działo, oczywiście z TWOIM :bigrazz: udziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mądrze prawisz Magdaleno :notworthy: , musiał sobie chłopak wszyć bo nie mógł by aktywnie uczestniczyć w sezonie :icon_mrgreen: ...

 

Szkoda że Cię Wiesławie nie nagrałam na tych wszystkich imprezach okolicznościowych ojjj szkoda, inaczej byś pisał jak byś pamiętał co się tam działo, oczywiście z TWOIM :bigrazz: udziałem

 

No patrz odezwała się druga co za kołnierz nie wylewa :icon_razz: Tobie to już wszycie tabletki nawet nie pomoże :buttrock:........ a doszły mnie znowu słuchy ,że dałaś nieźle w palnik ostatnio na spotkaniu :clap: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Posiadam własny motocykl od miesiąca, choć pół roku temu przeprowadziłem się do Brodnicy, to będę śmigał czasem po Toruniu, więc już teraz pozdrawiam wszystkich z trn i okolic i mam nadzieję, że będzie jakaś okazja pojeździć razem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj Seb! to kiedy stawiasz zaległą imieninową?icon_mrgreen.gif

 

ps.nie słuchaj Kempina bo on ma wszyty esperal dlatego tak innym zazdraszcza.icon_razz.gif

Edytowane przez Butterfly

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu nie bardzo ponieważ w pracy dużo autkiem się poruszam dlatego wolał bym piątek lub sobotę. Chociaż z tego co wiem teraz jakiś długi weekend się szykuje więc od środy możemy zacząć :D Kwestia gdzie i kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...