Skocz do zawartości

Uwaga wielkopolska!!! Kto z Leszna lub okolic


kvas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy dwóch kółek

Mam 37 lat i poszukuję osób chętnych na wspólne wyjazdy,najlepiej niedzielne i tylko jednodniowe

Co prawda mam swoją skromną 5-cio osobową ekipe ale są to ludzie znacznie młodsi ode mnie i bardziej interesuje ich nie sama frajda z jazdy i przy okazji zwiedzenie tego co piękne jest jeszcze w naszej Polsce ale gnanie przed siebie z jak największą prędkością.Szukam ludzi w podobnym wieku do mojego lub o podobnych zainteresowaniach jak moje czyli turystyka motocyklowa.

Jestem z Leszna,jeżdzę Virago 535

Oczekuję na odpowiedzi na forum lub GG 1498722 lub kom.667970850

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, co prawda nie wielkopolska ale całkiem blisko ;) jeśli cię interesuje wspólne niedzielne zwiedzanie połączone ze spokojną przejażdżką to zajrzyj do Cruiser/Chopper, temat Mirosławice. Tam ostatnio się umawialiśmy na wyjazdy niedzielne, najlepiej skontaktuj się z Marcyśkiem. Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy dwóch kółek

Mam 37 lat i poszukuję osób chętnych na wspólne wyjazdy,najlepiej niedzielne i tylko jednodniowe

Co prawda mam swoją skromną 5-cio osobową ekipe ale są to ludzie znacznie młodsi ode mnie i bardziej interesuje ich nie sama frajda z jazdy i przy okazji zwiedzenie tego co piękne jest jeszcze w naszej Polsce ale gnanie przed siebie z jak największą prędkością.Szukam ludzi w podobnym wieku do mojego lub o podobnych zainteresowaniach jak moje czyli turystyka motocyklowa.

Jestem z Leszna,jeżdzę Virago 535

Oczekuję na odpowiedzi na forum lub GG 1498722 lub kom.667970850

Pozdrawiam:)

Witaj.Mieszkam w Koscianie i podobnie jak Ty lubie uroki polskich(wielkopolskich)krajobrazow.Moim ulubionym miejscem jest Soplicowo.Pewnie slyszales,lub juz tam byles.Tez jezdze sam,oczywiscie jak czas pozwala,bo pracuje bardzo roznie.Juz teraz zapraszam Cie na coroczny rajd po ziemi koscianskiej,ktory odbedzie sie 9 czerwca.Start z Brico Marche.Jeszcze nie wiem,o ktorej godzinie.Napisze.W ub.roku bylo prawie 100 maszyn.Czekaja rozne atrakcje min.pokaz ratownictwa medycznego,a to temat bardzo ciekawy.Zapraszam wszystkich chetnych.Pozdrawiam.PRZEMKO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W zotach, imprezach i przejazdzkach masz oddzielne subforum dla Leszna :) wiec zapraszam tam.

Pozdrawiam

 

ps dodam ze wiek nie ma nic do znaczenia

 

A gdzie tego subforum szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...