Skocz do zawartości

I w koncu jest!!! suzuki dr 650 rseu :D


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeszcze emocje ze mnie nie opadły, parę godzin temu kupiłem dr 650 rs z 93 roku. Jest przepiękna i niesamowicie zadbana. Ależ ma kopyto po dr 125 :) Od I właściciela z Niemiec, Polaka gwoli ścisłości :biggrin: Jutro pocykam fotki i wrzucę, tymczasem idę spróbować zasnąć. Ogłoszenie jeszcze jest http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M422701

Edytowane przez math1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no gratuluje sprzetu, hehe pewnie gosciowi sie dopisalo U i nie zauwazyl.

w moim przypadku bylo podobnie tez przesiadlem sie ze 125 ( cz cross )

teraz dopiero poczujesz ze zyjesz :) suzuki dr to jest to :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym U to pewnie tak jakoś się dopisało :banghead: A różnica między 125 a 650 jest masakryczna...Tylko jeszcze muszę zarejestrować, moto mimo iż w garażu to stać jeszcze musi, wolę nie ryzykować :banghead: A i jeszcze trzeba będzie przyzwyczaić się, nauczyć ,że ten motocykl lubi wysokie obroty, bo inaczej szarpie, wczoraj na jezdzie próbnej na zakręcie jechałem wolno na 3 biegu i mi zgasł, koło się zblokowało, ale o dziwo opanowałem masę i się nie wyglebiłem :banghead:

 

Tak sobie przeglądam części do drki i znalazłem faktycznie model dr 650 rseu....Czyli to U nie jest tak sobie. Gdzie kupię linkę do prędkościomierza, najlepiej tanio i przez internet?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu są zdjęcia z dzisiejszej jazdy http://bikepics.com/members/math1982/personal/

 

Wczoraj i dzis mówiłem sobie: Macieju, nigdzie nie pojedziesz, najpierw trzeba zarejestrowac. Odpaliłem i pojechałem :) Tak boczkiem boczkiem, na pola i w lasy:) Chodzi jak marzenie:) Spodziewałem się, że będzie strasznie krowiasty, jakże się myliłem :clap:

Ciekawą sytuację przeżyłem: Jadę sobie szutrem do pewnej wioski, nagle wyskakuje chłop i macha do mnie. Myślę sobie, że albo powie , że fajny albo , że hałasuję. Zatrzymałem się. Patrzę, kolo zdeczka nietrzeźwy i tak się na mnie dziwnie patrzy. Pytam, co jest, a ten : nieeee panie, ja myślał, że to Zdzichu traktorem jedzie :cool: Rozczarowałem biedaka...

Edytowane przez math1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...