Skocz do zawartości

STELAZ + TORBY do Horneta


Rekomendowane odpowiedzi

witam

chcialbym wyposazyc swoj sprzet (hornet 600 2000r) w stalez i jakies torby zeby mozna bylo troche posmigac dalej a z racji tego ze malo mam doswiadczenia chcialbym sie Was poradzic. ceny nowych stelazy sa troche nie za bardzo na kieszen biednego licealisty dlatego wyszukalem tutaj na forum link do goscia ktory robi takie cuda na zamowienie. napisalem maila i za taki stelaz musialbym zaplacic jakies 370zl. jest tylko jeden problem. ja jestem w Rzeszowie, a ten Pan w Poznaniu ;) dlatego chcialbym spytac czy nie znacie moze takiego fachowca w okolicy Rzeszowa? a moze znalazlaby sie tutaj jakas mila osoba smigajaca na Hornecie z okolic Poznania ktora moglaby podjechac tam zeby mogl sobie pobrac wymiary? bylbym bardzo wdzieczny bo z racji odleglosci taki wypad raczej odpada.

 

druga sprawa to jakies torby. na allegro znalazlem cos takiego:

http://www.allegro.pl/item195391232_mm_tor..._gp_system.html

 

polecilibyscie? moze jakas alternatywa? glownie chodzi mi o to zeby mozna bylo zaladowac sie na jakis wypad w dwie osoby no i zeby oczywiscie druga osoba mogla nadal wygodnie siedziec. tak jak napisalem wczesniej narazie mam praktycznie zerowe doswiadczenie co do turystyki motocyklowej dlatego kazda rada bedzie dla mnie bardzo cenna.

pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby druga osoba mogła siedzieć, to potrzebujesz do tego zestawu stelaży pod sakwy (przynajmniej podpórki, ale jak już robisz, to ja zamówiłbym takie mocniejsze z zaczepami pod kufry - kiedyś może kupisz, moto-detail ma niedrogie a niezłe; szkoda potem drugi raz płacić) i bagażnik pod top-case'a, na który tymczasowo poszedłby rollbag

a co do tych sakw, to poszukaj np. moich postów - ze 3x razy o nich pisałem, ostatni nie dalej jak miesiąc temu w podobnym wątku. w skrócie: są dobre, a w tej cenie lepszych nie znam

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszua dzieki wielkie za odpowiedz ale moglbys wytlumaczyc mi prosciej "co musze kupic"? bo troszke nie rozumiem. najfajniej by bylo gdybys mi zapodal jakies linki zebym zobaczyl co-jest-co :D jesli byl juz kiedys podobny watek to sorki za powtarzanie ale w sumie szukalem i nie znalazlem zbyt wiele o stelazach do Horneta :flesje: na te torby chyba sie skusze jesli mowisz ze ok tylko gnebi mnie wlasnie ten stelaz bo nowe drogie (chyba ze zle szukalem [?]). jeszcze raz dzieki za pomoc :icon_razz:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, patrzyłem ale givi się wycwaniło i pokazuje tylko monoracka pod topcase... dawno temu w śm był pokazany asymetryczny stelaż pod givi monokey, ale teraz to ja tego nie znajdę, żeby jakieś foty zapodać

a nie, jest:

http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_acce...i.asp?CO_ID=635

tylko nie jestem pewien, czy to jest ten asymetryczny. ale coś w tym typie musisz zrobić

albo orientacyjnie patrz na stelaż xj-ty z fotek z mojego siga: tam jest taki kompletny, rurkowy fivestara pod komplet kufrów

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...