Skocz do zawartości

pompa hamulcowa ??


homman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu zdazył mi sie szlif na mojej virówce 250 i przeszlifowałem takie coś:

http://moto.allegro.pl/item195801144_przed..._cr_yz_kx_.html

 

Nigdzie nie moge zdobyć czegos takiego. W zasadzie to nie wiem jak sie to nazywa a szlifnołem to tak na 3mm kantem. Jedyne co znalazłem to chromowane wieczka po ok 120 pln :icon_mrgreen: . Wiec wie ktoś gdzie i za ile można takie coś dostać?? Bo jak nie to pokombinuje z jakąś szpachlą troche farby i cacy będzie :D

 

A kolejna żecz to klamka ... nie nie. Dźwignia?? Ta na dole też ją troche pochlastałem wiec albo ją pokuje albo trzeba będzie kupić... Ale chyba tylko jakiś szrot wchodzi w gre. Tak że jakby mogł ktoś powiedzieć jak to sie fahowo nazywa.

 

Kurde jak taki szlif boli... wybiera sie najlepszy niezobdzierany a tu taka tragedia.... życie jest brutalne.

 

Nie bende jeszcze rozpatrywal tematu ale naszła mnie myśl żeby to pochromować. Bo niby 20zl za 10cm2 to nie duzo biorąc pod uwage teką ilość potrzebnego chromu :crossy: Widze dużo wontków wienc poczytam i sie dokształce.

 

Jedno tylko pytanko czy da sie tą dźwignie hamulca tylko pochromować na ok 2 * 2 cm czy musi być cała. Bo szlifnołem ten boczek na tym co sie kładzie but. Moze jakoś da sie dospawać a potem zszlifować. Bo spawacza alu- chrom znam może coś poradzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci chyba o pompe hamulcowa(to z linku do allegro)

Jesli uszkodziles tylko kant, a pompa dziala normalnie to ja bym sie nie przejmowal i nie wymienial.Ewentualnie mozesz sie troche pobawic ze szpachla, choc nie wiem czy nie odpadnie pod wplywem plynu hamulcowego.

Natomiast dzwignia fachowo to dzwignia nozna hamulca :icon_mrgreen:

Chromowac trzeba caly element.

Niestety nie wiem gdzie takie czesci kupic.Szukaj na allegro albo ebay.

Edytowane przez Dario.G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje sie ktoś o chińczykach?? Wkońcu podrabiają ten motocykl próbuje znaleść części ale .... ni ma. A jeśli to podróbka to pewnie by pasowały części. A jak chińskie to i tańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje sie ktoś o chińczykach?? Wkońcu podrabiają ten motocykl próbuje znaleść części ale .... ni ma. A jeśli to podróbka to pewnie by pasowały części. A jak chińskie to i tańsze

Najprościej i najszybciej chyba byłoby zatelefonować do najbliższego dystrybutora/serwisu chińskich toczydełek. Wejdź np. na stronę www.motobi.pl i zobacz gdzie w Twojej okolicy jest siakiś serwis lub dealer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...