Skocz do zawartości

Lista obecności :)


ukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z 3miasta i okolic obecny? :icon_mrgreen: Ilu się zachowało ze starej ekipy, ile świeżej krwi na 4um przybyło?? Wpisujcie się, zobaczymy ilu z nas tu zagląda i co ewentualnie możnaby z tym zrobić :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eech, z kim nie gadam ostatnio, to wszyscy posprzedawali motocykle i ciężko pracują i nie mają na nic czasu :P Co to się porobiło, normalnie strach :) Ja w każdym razie motorka bankowo nie sprzedam i będę trwał na posterunku wytrwale :flesje:

Massssakraaa... a mieliśmy tu kiedyś taki fajny klimat i zaje**stą ekipę... wiem, że są jeszcze inne fora, ale tam klimat mi zupełnie nie pasi jakoś :)

Kto z 3miasta ma moto i śmiga niech się dopisuje, a nóż uda się coś zmontować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eech, z kim nie gadam ostatnio, to wszyscy posprzedawali motocykle i ciężko pracują i nie mają na nic czasu :biggrin:

 

bla bla bla... sprzedalem i pracuje po to zeby kupic nowszy... ladnijszy... szybszy... wogole pięęęękny :lalag:

jestem tu ale bardzo rzadko...

pozdrawiam ekipe z 3miasta!

Stoowa

 

ps.

chyba musze zmienic nicka na forum... :) juz nie mam mojego 250 kilowego maleństwa... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bla bla bla... sprzedalem i pracuje po to zeby kupic nowszy... ladnijszy... szybszy... wogole pięęęękny :buttrock:

 

Jasne... zmienisz... ale na H-D jak już będziesz na emeryturze :D

Praca... dom... ślub... dzieci... jesteś na równi pochyłej, a sprzedażą bandziora tylko przypieczętowałeś sprawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem, w sumie z Sierakowic, moto niestety w domu, ale sie studiuje w 3polis :D

 

Tak, tak, pamiętamy Kolegę :icon_mrgreen: Widzę, że motocykl już ciut większy jakiś ;) Sprowadzaj moto do 3miasta szybko, bo jak to tak inaczej? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...