Skocz do zawartości

2 czerwca sobota parada na Lednicy


Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku takze motocyklisci zostali zaproszeni by zaprezentowac swoje maszyny podczas procesji.

Chetnych zapraszamy ! Wyjazd z Bydgoszczy, Torunia i Pily ok 10 - zbiorka w Gnieznie przy katedrze ok 12

mozna tez jechac prosto na Lednogore. Szczegoly podam pozniej w miare zglaszania sie chetnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze nie mam nic przeciwko, tym bardziej ze Aga sie nie wybiera. Krzyczec i nie tylko mozna do woli bo to zdala od cywilizacji. Wprawdzie wszedzie bedzie tlum ludzi, ale ...

Co do palenia i picia to lepiej pojsc nad jezioro bo mogloby to wywolac zgorszenie, wszystko jeszcze przegadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z Wami ! Lednica juz za 5 dni a tu nikt nie zainteresowany !!

Jest tam duzo ladnych dziewczyn ktore mozna przewiezc na paradzie wiec polecam.

 

Michał!!!

Jest tyle miejsc i zlotów,gdzie się możesz lansować przed laskami, więc może Lednicę zostaw tym, którzy szukają tam innych doznań i nie organizuj wiochy na siłę - bo to dobrze nie posłuży ani twojemu wizerunkowi ani imprezie w Lednicy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moim skromnym zdaniem Michal chcial tym postem zainteresowac wszystkich liczac, ze na laski poleca. Na pewno nie mial złych intencji. Oczywiscie jest wiele zlotow gdzie mozna kogos przewiezc ale to chyba nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moim skromnym zdaniem Michal chcial tym postem zainteresowac wszystkich liczac, ze na laski poleca. ...

 

Właśnie o to mi chodzi. Stosowanie takich "podstępów" dla pozyskania uczestników spotkania modlitewnego przypomina mi rekrutacje do wojska w dawnych wiekach...

Jestem przekonany, że i bez takiej "propagandy" zbierze się tam odpowiednia ilość ludzi (w tym motocyklistów), którzy mają pełną świadomość tego, czego tam szukają.

Edytowane przez alterego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji Wojtek, ar2r ma racje.

Mam nadzieje ze stawisz sie na Lednicy. Przyjezdzamy na miejsce krecimy sie po okolicy a na samym poczatku nabozenstwa jest procesja i w niej parada motocykli. Po procesji wszyscy jada do domu wiec nikt sie nie modli i nie uczestniczy we mszy ani nabozenstwach. Przed procesja stoi sie w kolejce na widoku i ludzie przychodza ogladac motocykle a dziewczyny pytaja czy moga pojechac aby byc w centrum procesji.

Z reszta wszystko zobaczysz sam a jak nie to wyciagniemy Ciebie motocyklami z Dworu Artusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Michal a powiedz mi ty ino o ktorej wyjazd z torunia i ile moto bedzie leciec z tej okolicy o ktorej planujecie powrot w sobote ( bo kijowo samemu wracac a pozne popoludnie juz zajete mam ) no i pytanie zasadnicze srednia przelotowka na trasie bo nei chcialbym odstawac bo raczej spokojny ze mnie jezdziec :icon_mrgreen:

 

pozdro

Ruleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji Wojtek, ar2r ma racje.

Mam nadzieje ze stawisz sie na Lednicy. Przyjezdzamy na miejsce krecimy sie po okolicy a na samym poczatku nabozenstwa jest procesja i w niej parada motocykli. Po procesji wszyscy jada do domu wiec nikt sie nie modli i nie uczestniczy we mszy ani nabozenstwach. Przed procesja stoi sie w kolejce na widoku i ludzie przychodza ogladac motocykle a dziewczyny pytaja czy moga pojechac aby byc w centrum procesji.

Z reszta wszystko zobaczysz sam a jak nie to wyciagniemy Ciebie motocyklami z Dworu Artusa.

 

Jak stawię się w Lednicy, to po to by się pomodlić, zastanowić się nad swoim życiem i wiarą i "podładować ducha". Nie widzę sensu jechać tam i nie brać udziału we Mszy Św. czy medytacji, a tylko - niczym na odpuście - lansować się na motocyklu przed małolatami. Czemu w takim razie nie jeździsz na otwarte zloty czy otwarte imprezy motocyklowe - boisz się zbyt wielkiej konkurencji innych motocyklistów na "plastikach"????

 

Na rozpoczęcie sezonu w Częstochowie przyjechało kilka tysięcy maszyn, choć organizatorzy nie zachwalali urody miejscowych lasek, ani nie zorganizowali pokazów tańca erotycznego i z tego co wiem nikt - kto był - nie był zawiedziony. Zastanów się lepiej czego Ci trzeba tak naprawdę w ten weekend i może łatwiej znajdziesz to gdzie indziej....

Z Dworu Artusa mnie nie wyciągniecie nawet motocyklami, bo musiałem wziąć urlop na nagły wyjazd do Lublina (teraz piszę z Lublina). Nie życzę Ci dobrej rozrywki w Lednicy, bo liczę jednak na to, że jedziesz tam po coś więcej jak rozrywkę. Dobrze się zabawić można pewnie i w Bydgoszczy na Moto-Schow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po Lednicy.

W tym roku wszystko poszlo super sprawnie, nie to co rok temu. Warunki drogowe na drodze do oltarza sie pogorszyly - strasznie duzo lusnego piachu - szczescie ze nikt sie nie wywalil na oczach tlumow i kamer.

Co do sensu jazdy na Lednice - masz racje to nie miejsce aby sie prezentowac lecz - nie wszyscy jada tam na ubogacenie duchowe - jak kiedys bedziesz to zobaczysz.

Caly obszar jest zamkniety dla ruchu - tylko pieszych wpuszczaja. Nas na motocyklach wpuscili poniewaz bylo zaproszenie, kazali sie zaprazentowac w paradzie to jechcalismy a pozniej wszyscy pojechali - mozna bylo jedynie zostac samotnie i uczestniczyc we mszy, ale sluzba porzadkowa byla zadowolona ze juz wyjezdzamy z pilnowanego terenu i wiecej nas nie wpuszcza wiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...