Skocz do zawartości

SPAM PARK


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa leciała przez:

 

z osrodka wyjechaliśmy przez doły na telefoniczna, tam w lewo na janosika, potem na pszczynska, krokusowa i do pomorskiej. pomorska caly czas prosto az do lumumby, styrska, tamka, telefoniczna, doly i smutna...

 

kilka razy zdarzylo mi sie nieznacznie przekroczyc predkosc, ale dalem ciala na tamka bo tam jest strefa ograniczenia do 40 a ja zapomnialem i lecialem 50, chociaz jak wyjezdzalem to znaku zadnego nie bylo...

 

w kazdym badz razie facet wysiadl z samochodu, powiedzial "panie idz mi pan stad, oczywiscie wynik pozytywny" i poszedl sobie. wysiadl potem tzw technik i powiedzial ze "zeby tak wiecej ludzi jezdzilo..."

 

zreszta jak omawialem motocykl, tzn czynnosci kontrolno obslugowe, to facet sie pytal czy ja nie mam przypadkiem z tym nic wiecej wspolnego, a po zrobieniu osemki(ktorych zzrobilem chyba z 8 jak nie wiecej- i facet zawolal innego instruktora zeby popatrzyl) stwierdzil ze od dzis to ja chyba nie jezdze...:icon_mrgreen:

 

tak wiec nie bylo zle. moze cos pomieszalem z ulicami, przejade sie tam za jakis czas to sprawdze czy dobrze wszystko napisalem.

 

a co do opicia to wolny ternim bede mial w listopadzie 2135 roku, ale mysle ze moze upchnie sie cos wczesniej...:crossy:

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez ten korek spóźniłam się dziś ponad godzine do pracy. Zastanawiałam sie czy w ogóle egzaminy się odbędą. Magneto gratuluje ;) którędy jechałeś?

i kiedy opijamy prawko? :icon_biggrin:

 

 

Ja rozumiem, ze zalatwilas mu po raz 2 gi prawko, ale cierpliwosci. Chlopak napewno sie odwdzieczy. A ty zaraz kiedy i kiedy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ze zalatwilas mu po raz 2 gi prawko, ale cierpliwosci. Chlopak napewno sie odwdzieczy. A ty zaraz kiedy i kiedy :P

tiaaa... :P :banghead: :banghead: ale wiesz, że ja spełaniam tylko trzy zyczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzieki, dzieki :icon_mrgreen:

 

prawko do odbioru od piątku... tylko kurde za co je odbiore... co zarobie to idzie w paliwo i lipa... ale najwazniejsze ze juz grozi 50 a nie 300 i wczesniejsze 500... :icon_mrgreen:

 

 

aaaaaaaaaaa, jeszcze jedno, pokłon dla posiadacza czarnego XXa, ktory zatrzymal sie udzielic mi pomocy przy moto, wczoraj o 21.30 na rogu włokniarzy i aleksandrowskiej(czy tam jeszcze limanowskiego) :wink: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

 

dobra, koniec dobrego, ide do roboty... :banghead:

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magneto??? to byłeś ty ten koleś w kominiarce?? ;) heheh ja zdawałem 28.05 o 11:00 ...wsiadłem na moto kolo 12 a skończyłem całość o 13:30 :banghead: czasy sie im strasznie popierduliły ;]

 

Swoją droga też zdałem :) i tez miałem do odbioru prawko w piątek :P a i odebrałem wczoraj hehe teraz mam dwie kategorie wpisane...szkoda tylko że stare prawka były ładniejsze..to nowe mi sienie podoba ;] no ale o gustach sien ie rozmawia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh no ba :D ja to ten z czarnym enduro kaskiem na ławce :D heh

 

No widzisz jaki świat mały jest :bigrazz: Hehehehe :D

 

Wazne że kategoria jest i można w końcu legalnie śmigać :D

 

Jutro do mnie moto przyjeżdża z wawy :D i będzie ujeżdżanie hehehe już się doczekać nie mogę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupie w Łodzi nakrętke na oś koła tylnego wraz z blaszką od regulacji do Bandita? Dzisiaj jak sie zorientowalem o co chodzi oś była już na ostatnich dwóch zwojach gwintu, az miałem sie opić ze szczęscia że nie zablokowało mi koła przy prędkościach powyżej stówy. W piątek musze pilnie wyjechać i moto muszę mieć gotowe. W Liberty Motors będą mieli taki bajer na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, to samo miałem powiedzieć; jaki ten świat mały...;p

 

tak w ogole to facet niezle sie zdziwil jak maske chcialem zalozyc, ale wyttlumaczylem ze mnie gardlo boli i tyle. zreszta zawsze latam w masce...;p

 

nie moge znalezc tych Twoich rekawic na necie, one sa enduro czy normalne skorzane jak na naked`a czy cos w tym rodzaju?

 

 

pzdr:)

 

Adam, daj fotke albo machnij w paincie mniej wiecej z wymiarami, moze cos znajde jutro w robocie.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ojciec podjedzie na Maratońską do Liberty, chyba autoryzowany serwis taką rzecz powinien mieć. A fotki nie mam jak machnąć bo do garażu za daleko. Zwykła nakrętka na oś koła poprzedzona grubą blaszką zagiętą na bokach z otworem na oś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nie bylo to daj znac. z nakretka nie powinno byc najmniejszego problemu. zerkne jutro jak z ta blaszka.

 

pzdr:)

 

Co do moich reakwic prosze link na allegro ;)

 

http://www.allegro.pl/item378405456_rekawi...e_skorzane.html

 

Skórzane letnie w sumie nie wiem czy to enduro, raczej sa uniwersalne, ja ich używam i tu i tu ;) i bardzo dobrze się sprawdzają ;) na aukcji jest 45zł ale dla forumowiczów będzie taniej :clap:

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...