Skocz do zawartości

26 maja - impreza w Pile


ar2r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klub Milosnikow Turystyki Motocyklowej "Husaria" powstaly przy pilskim LOK zaprasza na impreze inauguracyjna. Spotkanie przy Barze Bieszczadzki godzina 15- obwodnica Piły droga nr 10 - potem przejazd przez miasto az do terenow plywalni Szuwarek gdzie odbeda sie pokazy motocykli, koncert itp itd.

 

Nieoficjalnie stalo sie to tez zaczatkiem pierwszego spotkani czlonkow VROC.

 

wiecej szczegolow www.husaria.pila.pl

 

Zapraszamy wszyskich chetnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pływalnia Szuwarek - ulica Pochorazych - dawna wojskowa plywalnia (tojak bys sie pytal starszych ludzi :-)). Jadac od Bydgoszczy mijasz rozajaz szczecin -poznan ten ze swiatalmi jedzeisz na szczecin, pierwsza krzyzowka w lewo przejezdzasz tory. jedzeisz caly czas prosto - po prawej widzisz hutownie Malachowski - jeszcze troche prosto i bedzie szla ulica tylko w lewo - tam krecisz i po lewej juz jest szuwarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę daleko do was no i mam już plany wyjazdowe. Przecież się nie rozerwę :buttrock: .

Trzymam kciuki za inaugurację i pozostaję z nadzieją, że kiedyś zorganizujecie imprezę bliżej środka Polski :biggrin: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma urodziny, matka dzień matki, zwalili mi się goście bynajmniej nie z dywanu na podłogę ale z Holandii, a tak bym wziął parę latawców i byśmy przylecieli w jakieś 30 minutek tak akurat rozgrzać oponki...

W każdym razie życzę wszytkim miłej imprezki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pina - wejdz na cruiser/chopper i temat VROC - Wwaldi wybiera sie z Poznania. moze bedzie ci wygodniej.

 

Hej

byłam już na tej stronie:)

a Waldiego znam?

Co do trasy to bardziej pasuje mi z Czarnkowa, będę u rodziców w tych okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub Milosnikow Turystyki Motocyklowej "Husaria" powstaly przy pilskim LOK zaprasza na impreze inauguracyjna. Spotkanie przy Barze Bieszczadzki godzina 15- obwodnica Piły droga nr 10 - potem przejazd przez miasto az do terenow plywalni Szuwarek gdzie odbeda sie pokazy motocykli, koncert itp itd.

 

Nieoficjalnie stalo sie to tez zaczatkiem pierwszego spotkani czlonkow VROC.

 

wiecej szczegolow www.husaria.pila.pl

 

Zapraszamy wszyskich chetnych.

 

Na stronie www.pila.pl znalazłem takie coś, co trochę nie pasuje do twojej informacji

 

"Motocykle YAMAHA w Pile

26 maja br. w Pile odbędzie się impreza dla miłośników motorów YAMAHA. Na terenie przy pływalni Szuwarek (ul. Podchorążych) w godz. 14.00-21.00 planowany jest między innymi piknik motocyklowy, prezentacja motocykli, konkursy, koncert bluesowy. Zapanowano także przejazd motocykli przez miasto.

/TP nr 21, 22.05.2007/

[2007-05-23] "

 

O co chodzi? Moge przyjechać Intruzem, czy mam zabrać dziecku Dywersję? I co z godziną - oni podają 14.00.

 

 

O której godzinie planujecie powrót?

Po zakończeniu imprezy około godziny ??? Ewa i ja zostajemy w okolicy Piły u rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie www.pila.pl znalazłem takie coś, co trochę nie pasuje do twojej informacji

 

"Motocykle YAMAHA w Pile

26 maja br. w Pile odbędzie się impreza dla miłośników motorów YAMAHA. Na terenie przy pływalni Szuwarek (ul. Podchorążych) w godz. 14.00-21.00 planowany jest między innymi piknik motocyklowy, prezentacja motocykli, konkursy, koncert bluesowy. Zapanowano także przejazd motocykli przez miasto.

/TP nr 21, 22.05.2007/

[2007-05-23] "

 

O co chodzi? Moge przyjechać Intruzem, czy mam zabrać dziecku Dywersję? I co z godziną - oni podają 14.00.

Po zakończeniu imprezy około godziny ??? Ewa i ja zostajemy w okolicy Piły u rodziny.

 

Tam troszke klamia. Jest to dla wszystkich - nie rozsrozniamy typow :flesje: a Yamaha jest jednym ze sponsorow. Moze dlatego tak wpisali.

Zbiorka godzina 15 przy Barze Bieszczadzkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam troszke klamia. Jest to dla wszystkich - nie rozsrozniamy typow :flesje: a Yamaha jest jednym ze sponsorow. Moze dlatego tak wpisali.

Zbiorka godzina 15 przy Barze Bieszczadzkim.

Dzięki za odpowiedź! Jeśli chodzi o miejsce zbiórki to wjeżdżając od Poznania trza skręcić w prawo na obwodnicę i jechać do końca do 10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...