Skocz do zawartości

</+=|LUBIN-POLKOWICE(i okolice;D)


Rekomendowane odpowiedzi

rudy fajne masz moto

też mi sie podoba :banghead: a tak poważnie to widze , ze dopatrzyłeś sie jedynej w swoim rodzaju (malowaniu) VFR`y ??? Co do tej imprezy to jak dla mnie z roku na rok gorzej , klimat gorszy , za duzo ludzi nie związanych z motocyklami ... i ogólnie... wiem , wiem , wybrzydzam , ale nie powiesz -piwa nie dawali !!!! :icon_twisted:

a szczerze sie przyznam , ze ogolnie miałem tego dnia dodatkowo ch***y humor. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzester maila poprosze ...

P.S. dziś byłem znowu w Waszych stronach nad zbiornikiem "Żelazny Most", maxymalnie specyficzne miejsce :) , wiecej na fotkach w moim bikepics (w vfr) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed wejściem staly torówki r6 z toru, cbr600 x toru i jeszcze jakies dwie, rudy masz email [email protected] albo [email protected]

 

aa rudy poznaje po budynkach, wjechaliscie na tn zbiornik zaraz koło tego ostrego łuku za tarnówkiem :icon_mrgreen: to do mnie brakowało wam jakies 6km

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w pracy usłyszałem złą wiadomość , ponoć jakiś motocyklista po zlocie w Chobieni ok. godz. 4 chciał powizić jakąś panne i tak ją powoził , ze gdzieś za Chobienią na winklu mieli wypadek , On nie żyje , Ona przeżyła i nic strasznego jej sie nie stało , ponoć jeszcze zatrzymała samochód prosząc o pomoc , motocyklista to ponoć mieszkaniec Środy Śląskiej , jechał jakąś Yamahą ... wiecie coś bliżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to byl znajomy mojego kumpla ze srody slaskiej, dzisiaj bylem na miejscu wyapdku to slupek jest wgnieciony i wyrwany z ziemi, na ulicy widac slady szlifu i slady ulezanej trawy w rowie, po za tym zuzyte rekawiczki lekarskie kawałki lamp i to co najbardziej mnie przerazilo to kawałki płaty kasku porozrzucane po ok 20m od uderzenia w słupek to straszne.... jechał gsxf'em... teraz jezdzi po niebieskich autostradach [*]

 

z tego co slyszalem to jeszcze jeden wypadek gdzies byl w lubinie jak wracali z tego zlotu ale szczegolow nie znam

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...