Skocz do zawartości

</+=|LUBIN-POLKOWICE(i okolice;D)


Rekomendowane odpowiedzi

Od switu do nocy :)

 

W Ciechanowie o pełnych godzinach z tego co pamietam, z drugiej strony połówki. A w Chobieni chyba tak samo tylko, że maja popołudniowa przerwe jakieś 3 godziny ;)

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zapodaje swieze newsy 16 czerwca odbedzie sie zamczysko zlot motocykli start o godzine 16.00, natomiast 30 czerwca organizuje 2 zlot w rudnej, wtajemniczeni wiedzia jak bylo :clap: tymrazem zapewnilem 2 kapele rockowe i na koniec norbiego :crossy: jak poprzednio kielbaska i napoj za darmo, konkursy itd wiecej napisze jutro bo mam spotkanie wstepne ze wspolorganizatorami :biggrin:

 

prom do chobieni jest za free :biggrin:

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Ilek A ty z Rudym jak jedziesz? Przez Wschowe Glogow czy promem?

Bo ja na 90% pojade. Jutro juz bede wiedzial na pewno?

 

Jutro bede wiedział na 100% czy pojade, jesli tak to przez Głogów :)

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prom w chobieni i ciechanowie jest za darmo a najblizsze mosty to głogów bądz ścinawa. Blizej jest mostem w ścinawie.

 

czynne od switu do zmierzchu, aha w chobieni prom kursuje o pełnych godzinach 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 natomiast w ciechanowie 10:30, 11:30 itd, jak bym sie mylił to poprawcie :)

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak na koniec imprezy (ale teraz nie kojarze w którym roku) coś wspominali , ze następne "zamczysko" będzie 2 dniowe :) Jednak nie wyszło i nadal na 1 wieczór , dobre i to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Wiem juz za na 100% pojade :rolleyes:

Ilek jedziesz przez glogow czy promem?

Bo asmo sie tez zastanawia ale ze ma malo kasy to woli jechac krotsza trasa

i w sumie ja tez.

A jesli przez glogow to z leszna bedziemy przez wschowe jechac a nie przez gore

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja niedawno z pracy wróciłem i ogień do piwnicy , odłączyłem aku bo juz taka dętka , ze ładować 1 na tydzień trzeba :icon_arrow: a na Zamczysku wypadało by aby dawał rade jakoś jeszcze "kręcić" heh Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...