Skocz do zawartości

suzuki rm 250 problem ze spalaniem


Xbiker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to jak nie wiesz to po ch*j sie odzywasz?? i widzisz ma i to bardzo wiele , dam Ci przyklad moj ktm palil 12l/100km a po remoncie niecale 6,5l/100km

 

 

pozdro

 

 

Hmpf... Bija cie w domu ze sie tak rzucasz?? Zapytalem jak czlowieka ale widze ze z takowym nie mam do czynienia <hahaha>

 

Co do tego spalania to jak moto pali na zimnym?? Bo jak jest go ciezko zapalic i strzela w tlumik to bedziesz pewnie mial to co ja w DRce - czyli iglica za wysoko (post GAWRONA).

 

POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciezko odpalić łpie na poczatku tak gdzieś za 10-15 razem, ale czasem od 1 odpala, i sa strzały przy pierwszym odpalaniu ide zdemontować ten gażnik i zobaczymy co tam w nim jest ciekawego :flesje: a w tomiejsce wkręciłem śrubke i nie ma róznicy, wiec jest wkęcona ale pozostaja jeszcze 2 bez gwintów po przeciwnej stronie ;( ide zobacze co z tym gaźnikiem i napisze

 

wiec rozkreciłem gaznik, iglica jest do samego dołu dociśnięta wiec nie wiem co to mozę być :bigrazz: jednak zauważyłem ze był sobie tam taki jeden wężyk w sumie do niką on chyba odprowadza paliwo zeby nie lało na silnik, jak go wyciągnąłem i przejechałem sie to okazało sie ze pokrywa silnika jest z mieszanki :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciezko odpalić łpie na poczatku tak gdzieś za 10-15 razem, ale czasem od 1 odpala, i sa strzały przy pierwszym odpalaniu ide zdemontować ten gażnik i zobaczymy co tam w nim jest ciekawego :) a w tomiejsce wkręciłem śrubke i nie ma róznicy, wiec jest wkęcona ale pozostaja jeszcze 2 bez gwintów po przeciwnej stronie ;( ide zobacze co z tym gaźnikiem i napisze

 

wiec rozkreciłem gaznik, iglica jest do samego dołu dociśnięta wiec nie wiem co to mozę być :biggrin: jednak zauważyłem ze był sobie tam taki jeden wężyk w sumie do niką on chyba odprowadza paliwo zeby nie lało na silnik, jak go wyciągnąłem i przejechałem sie to okazało sie ze pokrywa silnika jest z mieszanki :biggrin:

 

Możliwe, że gubisz paliwo i stąd to spalanie... ustaw niższy poziom paliwa w komorze pływakowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wg. mnie dysza, albo tak jak mówcie guupi paliwo.Ja miałem tak w aprili jakiś debil wkręcił dysze 520 i paliła jak smok. Zmieniłem na duużo mniejsza i chodzi i o wiele mniej pali. pozdrwiam.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można coś bliżej jak to zrobić ?? Z góry dzięki ;)

 

Należy podgiąć blaszki/blaszke pływaków tak, aby przy napełnianiu komory pływakowej, zawór paliwa był wcześniej zamykany (tym samym obniżyć poziom paliwa w komorze). To zapobiegnie przedwczesnemu wylewaniu się paliwa poza gaźnik. Oczywiście z głową ten poziom paliwa (za niski też nie może być), a najlepiej wg. serwisówki ustawić odpowiedni poziom paliwa.

A prościej to założyć ten gumowy wężyk i zatkać go na końcu- już nie będzie gubił paliwa :icon_rolleyes: , ale niewiem, czy wtedy moto nie będzie się zalewało.

pzdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy podgiąć blaszki/blaszke pływaków tak, aby przy napełnianiu komory pływakowej, zawór paliwa był wcześniej zamykany (tym samym obniżyć poziom paliwa w komorze). To zapobiegnie przedwczesnemu wylewaniu się paliwa poza gaźnik. Oczywiście z głową ten poziom paliwa (za niski też nie może być), a najlepiej wg. serwisówki ustawić odpowiedni poziom paliwa.

A prościej to założyć ten gumowy wężyk i zatkać go na końcu- już nie będzie gubił paliwa :D , ale niewiem, czy wtedy moto nie będzie się zalewało.

pzdr.!

 

nie bedzie ... ja zatkałem sobie ten wezyk od wylewu w NSR i było git :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...