Skocz do zawartości

Extreme Moto 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Był ktoś na zeszłej edycji, opłaca się wybrać na taką imprezkę.

Ostatnio interesuję się jazdą extremalną i słyszałem wiele niepochlebnych opinji o wielu imprezach tego typu (organizacja itp).

Edytowane przez MadMax997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w tamtym roku jeden dzien, faktycznie organizacja troche szwankowala, ale trzeba wziac pod uwage ze byla to pierwsza edycja, a zawsze sa jakies choroby wieku dzieciecego :icon_exclaim: Mimo wszystko podobalo mi sie i gdyby nie matura w tym roku bylbym napewno.

Z informacji jakie czytalem zapowiada sie ze bedzie duzo ciekawiej niz rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , myślę, że w tym roku będzie z organizacją naprawdę dobrze.

Widzieliście co działo się wczoraj na Bemowie?

 

Dodatkowa informacjqa:

Wszyscy Ci którzy przyjdą ubrani w koszulkach ścigacz.pl wejdą na wyznaczoną lożę scigacz.pl.

Posiadanie na sobie koszlki ścigacz.pl upoważnia do wejścia za free .

 

Jednakże po uprzednim telefonie do mnie 664 482 192 lub 501 165 919

 

Do zobaczenia na miejscu

 

dormarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

udalem sie tam i... bylo zajejedwabiscie, przynajmniej ja lubie taki klimat, duzo ladnych sprzetow, ludzie ktorzy wiedza jak w nietypowy sposob wykorzystac motocykl i Chris Pfeiffer.

To jak on jezdzi jest tak niesamowite ze az nie do opisania, filmiki na necie oddaja znikomy procent tego jaka atmosferę robi w realu i jak to na zywca wyglada.

Kto nie byl niech zaluje. :P :wink: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie wybralem, troche postalem w korku (auto) ale i tak stwierdzam ze warto bylo przejechac tyle kilometrow i zaplacic te 20 zl za bilet.

 

zgadzam sie z koniaczkiem, kupa motocykli z czego jezdzilem na suzuki sv 650. fajne niektore dziewczyny rozdajace ulotki i ta atmosfera ktora wywolal chris,

 

naprawde nie da sie tego opisac. nasz stunt nie umywa sie jeszcze do tego co pokazal Pfeiffer... zadne filmy tego nie oddaja, trzeba bylo byc i zobaczyc na wlasne oczy, niech zaluja CI ktorzy nie przyjechali.

nawet fmx nie wywarl na mnie takiego wrazenia, moze gdyby przyjechal pastrana i wykrecil dwa backflipy..

 

Oglaza w ogole zrobil chociaz jednego backflipa?? gdzies czytalem ze juz dal rade wykrecic??

 

chyba udalo mi sie dziabnac fotke chrisowi jak stoi przy swojej becie, ale nie jestem do konca pewny czy to on.

 

akurat kolo 15 wyjechalem cos zjesc do pizzy hut i trafilem na parade wolnosci (czy jak ona sie tam nazywa) totalny paraliz kawalka miasta. w zyciu nie widzialem tyle policji na raz:)

 

a te korki, jak Wy mozecie zyc w tej Warszawie????

 

KONIACZEK gdzie stales jak Pfeiffer jezdzil?? moze stalismy kolo siebie??

ja bylem na tych smiesznych trybunach na samej gorze gdzies mniej wiecej w polowie.

Edytowane przez osmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to pewnie Cie widzialem bo tez stalem naprzeciwko stolika komentatorskiego tylko ze na trybunach. moze kiedys da rade sie spotkac i pogadac. chyba na kazda taka impreze bede sobie przypinal logo forum albo cos, wtedy przynajmniej sie bedzie mozna rozpoznac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj hamowałem chyba parę motocykli z forum :flesje:

Ten przy kompie na hamowni to byłem ja.

 

Jeśli to kogoś interesuje to rekord hamowni na extreme to prawie 190KM(na silniku z uwzględnieniem błędu) ustalony w sobotę przez GSXR1000 z Nitro

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :notworthy:

 

JA również byłam i świetnie się bawiłam! Zrobiłam parę fotek i jak tylko wgram z aparatu, to tutaj cosik podrzucę :lapad:

 

Koniaczek, a swoje kudełki miałeś spięte w koński ogon? Taki chłopaczek ,rudawy z długimi włosami ,stał tuż obok mnie? :flesje:

 

 

 

Pozdrawiam,

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :flesje:

 

JA również byłam i świetnie się bawiłam! Zrobiłam parę fotek i jak tylko wgram z aparatu, to tutaj cosik podrzucę :notworthy:

 

Koniaczek, a swoje kudełki miałeś spięte w koński ogon? Taki chłopaczek ,rudawy z długimi włosami ,stał tuż obok mnie? :(

Pozdrawiam,

Aga

 

Zgadza sie, na chwile tylko je rozpuściłem by sprobowac sie nimi ochronic od slonca, ale to nic nie dalo.

 

Chyba czas na jakas nowa edycje koszulek bo normalnie ludzi z forum by mozna bylo poznac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę, impreza niczego sobie, choć spodziewałem się większej liczby startujących i najazdu motocyklistów. Połączenie Extreme Moto z otwarciem sezonu motocyklowego, (na którym wieje nudą) z pewnością było by rewelacją. Pfeiffer klasa dla siebie :biggrin: , warto było popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas na jakas nowa edycje koszulek bo normalnie ludzi z forum by mozna bylo poznac.

 

zgadzam sie, przeciez nie moze tak byc zebysmy sie nie poznawali, na forum gadamy czasami jak starzy kumple, a tak naprawde nigdy sie nie poznalismy:/

 

Koniaczek jaka miales koszulke?? moze Cie na zdjeciach odnajde???:icon_rolleyes:

 

 

 

 

znalazlem sie na jednym zdjeciu:)

Edytowane przez osmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...