Skocz do zawartości

MOTORKI i MOTORYNKI zamieszkujący okolice trasy Kraków - Tarnów


motorbikeusa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - szukam chętnych na spokojne, turystyczne (80-100km/h) wypady po pracy.

W moim mieście cieżko się jakoś zorganizować w tygodniu więc szukam dalej bo samemu nudno.

Wiem że dużo sprzętów śmiga w kierunku Nowego Sącza i Bieszczad bo mieszkam przy trasie ale nie pasuje dopinać się na krzywy r... :icon_twisted:

Obiecuję że już niedługo wyciszę moje V&H :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie - szukam chętnych na spokojne, turystyczne (80-100km/h) wypady po pracy.

W moim mieście cieżko się jakoś zorganizować w tygodniu więc szukam dalej bo samemu nudno.

Wiem że dużo sprzętów śmiga w kierunku Nowego Sącza i Bieszczad bo mieszkam przy trasie ale nie pasuje dopinać się na krzywy r... :wink:

Obiecuję że już niedługo wyciszę moje V&H ;)

Gdybyś chciał się zapuścić dalej tj. w moje okolice to daj cynk - gdzieś śmigniemy.

PS1. dla mnie nie musisz ich wyciszać :)

PS2. zgadamy się w skarżysku :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Gdybyś chciał się zapuścić dalej tj. w moje okolice to daj cynk - gdzieś śmigniemy...

Namawiam moją na wypad w bieszczady ale narazie pogoda kapryśna tak jak moja więc czekam :wink:

 

... zgadamy się w skarżysku :banghead:

Kurna może być problem z tym zgadaniem sie :wink:

Zamierzam ostro :flesje: :flesje: :flesje:

Więc musimy to zrobić do parady bo potem może być kiepsko :icon_mrgreen:

Edytowane przez motorbikeusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuje wypad w okolice Gródka n/ Dunajcem, wiec moznaby sie zgadac...

 

Bardzo chętnie. Byłem w niedziele na objazdówie rożnowskiego i było super ale jak zwykle nudno.

Jeżeli będziesz jechać to daj znać.

W tygodniu po 18.00, w sobotę po 15, niedziela cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...