Skocz do zawartości

TUREK, Władysławów, Tuliszków, Brudzew.....


Rekomendowane odpowiedzi

Bartek,

Jeszcze nie wiem, nie ustalalismy szczegolow..jesli bedziemy sie zbierac torun, wloclawek itd. to raczej nie przez Konin..bardziej Przez Kolo, ale zobaczymy a Ty mozesz jakby co do Kola dojechac ?? Albo do Koscielca bo chyba tam odbijalem rok temu na Wladyslawow...Chociaz jak dla mnie moze byc i Konin, jak bedzie blizej 26.05 zostawie tu info jak jedziemy..

Pozdrawiam,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raymund na Twoje tereny to sie chyba pojawie, oczywiscie jak mi nic nie wypadnie z Żonka (oczekujemy córeczki ).

Z mila checia powspominam stare czasy. Pozdrawiam i do zobaczenia Daniel.

Moze uda sie tez Slavika wyciagnac choc ostatni dawno go nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://brudzew.pl/web/extreme/ to jak sie ma ta impreza. macie pełny program . daniel, z niekłamana radoscia obejrze Twa łysa pałe. zajezdzaj z alexem . wiesz ze jestes tu mile widziany . notabene jak znam zycie znajdziesz wspólny temat z alexem. Edytowane przez raymund
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek,

Jeszcze nie wiem, nie ustalalismy szczegolow..jesli bedziemy sie zbierac torun, wloclawek itd. to raczej nie przez Konin..bardziej Przez Kolo, ale zobaczymy a Ty mozesz jakby co do Kola dojechac ?? Albo do Koscielca bo chyba tam odbijalem rok temu na Wladyslawow...Chociaz jak dla mnie moze byc i Konin, jak bedzie blizej 26.05 zostawie tu info jak jedziemy..

Pozdrawiam,

Alex

Aha, ok :wink:

Wiesz co do Koła to raczej nie dojadę, ale do Kościelca to nie widzę problemu :biggrin:

Z resztą zgadamy się jeszcze co i jak, bo z Konina może też wybierze się grupka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, termin juz calkiem blisko, jestem ciekawy ilu bedzie nas z forum. Ja postaram sie dotrzec o ile zdaze zlozyc moja suze.

Ja jadę na pewno o ile nie będzie padać :biggrin:

Ode mnie będzie kilku jeszcze jechało :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja sie wybieram...bedziemy w kilka maszyn..zbieramy sie po drodze (albo prawie) od torunia, lipna, plocka, wloclawka, koscielca, turku itd...

 

Pozdrowienia,

Alex

p.s. Ray po propozycji Rycha jade rano do niego pozniej plock i tam dojezdza Waclaw pozniej wloclawek moze ktos i gonimy w Twoja strone..

Edytowane przez Alex_kr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem ze zlotu. Bylo niezle, choc czegos brakowalo :/

Dawcy jakos tak nie popisali sie zbytnio- tlumacze to sobie mala iloscia miejsca do jazdy.

Ale i tak brawa dla organizatorow :)

Za rok tez przyjedziemy.

 

Przynajmniej posmigalem na autostradzie A2 :D Moja CBRka poszla "licznikowe" 270 <shock>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...