Skocz do zawartości

Lifan 250/Voyager 250, poszukuję właścicieli.


Cinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To juz sie nazywa zaawansowana przymusowa sklonnosc do scigania piwa wszlekimi mozliwymi srodkami - w tym przypadku Dzunlinem

:)

Po czymś takim smaku nie da się opisać :) i po kilku nawet mrówki z tyłka ustępują :rolleyes: i ręce przestają się trząść :lapad: a nogi i tak w końcu odmawiają posłuszeństwa :evil:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma byc koniecznie V-ka to proponowal bym Virago 535, sa naprawde tanie lub ......... "nowego" Junaka.

W sensie ze nie TEGO jednocylindrowca 350 tylko tego z naklejka Junak a japonczykiem z osprzetu

 

To jest koreańczyk, nie japończyk. To samo co Hyosung GV 250. Tylko wersja "Junak Millenium" (co za nazwa bez stylu - ufff...) jest gorsza optycznie (np. dziwaczne nakładki na budzikach itd.). No i Junaki mają wg opisu ciut gorsze osiagi niż GV 250. Nie wiem czemu - może błąd w opisach, a może dlatego, że czytałem dane "junaków" sprzed kilku lat, a GV młodszych?

 

Najbardziej śmieszne jest to, ze "Junak Millenium" był komentowany jako koreanskie g...wno i padaka o nędznej jakości, a po kilku latach na temat GV nie spotkałem żadnej takiej opinii, a testy (w Polsce też) są bardzo pozytywne... :biggrin: Wychodzi na to, że ludzie patrzyli na ten motorek wyłącznie przez pryzmat "obrazoburczej" nazwy... Ciekawy materiał badawczy dla psycho-socjologa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...