Skocz do zawartości

Aprilia mx 50


karol0545
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam(wiem ze to juz drugi temat załozony przezemnie dotyczący tego abyście pomogli wybrac ale musze sie kogoś poradzic)A więc tak szukałem informacji w archiwum ale tylko jeden interesujący temat znalazłem. Interesuje mnie ten motorower http://www.allegro.pl/item195072344_aprilia_mx_50.html . Z wyglądu niemam zastrzezen.Ale cena jest chyba troche niska jak na to moto. Chciałem sie cos o nim więcej dowiedziec wiem ze to mineralli am6. W razie jak bym ogladał to jak sprawdzic silnik bo o to głownie mi chodzi.. Gosc mówi ze szacuje przebieg na około 15 tys. bo kupił bez licznika a teraz ma nowe.... mówi ze chodzi bez zarzutu i ma gaznik dellorto 17.5..myslicie ze warto??Prosił bym o jakies informacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że nie wiem nic o tym motorku, mogę powiedzieć tylko co sądze o nim na podstawie tej aukcji:

-10KM - sporo, przy 6 (?) biegach ładnie bedzie przyspieszała, no i 95 km/h do w miare sporo,

-wygląd SuperMoto dla mnie wymiata :smile:

-przygotowana do sezonu,

-2003r, czyli zaledwie 4latek

 

Dla mnie bardzo ciekawy motorek za tę cenę :smile: chętnie bym takim pośmigał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościu napisał mi ze pali 4,5/100 oraz ze jak kupił licznik to licznik miał 26500km a teraz ma 29000 niewiem jak na to patrzec czy mu wierzyc czy nie.............

 

Mysle ze dobrym sposobem na sprawdzenie stanu silnika było by zmierzenie kompresji.... Przynajmnije wiedział bym cos o cylindrze... Jaki stopieńsprężania powinien miec mineralli am6?

 

niby to silnik mineralli am6 to powinny byc do niego czesci a jak wszedłem na mieloch sklep online to sa tylko klocki hamulcowe.Ale te cześci pasuja chyba od np smx albo rs .. mam racje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh te polskie ceny...

 

Do ilu chcesz moto, z jakiego rejonu polski jesteś??

Znam handlarza, sprowadza moto hurtowo, NIE KRADZIONE!!!.

Była chyba 2 tygodnie temu Beta(miranelli AM6) 2006r. 4900zł krzyczał.

DT50 SM było z 3 miechy temu, 2300zł, 2003r, kilka braków jak brak kierunkowskaza itp. Mogę sie wypytać czy by coś miał dla ciebie. Co sobote przychodzi transport chyba. A następnego dnia garaż pusty...

Mogę coś załatwić ale nie za darmo :D

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcpol

Ahh te polskie ceny...

 

Do ilu chcesz moto, z jakiego rejonu polski jesteś??

Znam handlarza, sprowadza moto hurtowo, NIE KRADZIONE!!!.

Była chyba 2 tygodnie temu Beta(miranelli AM6) 2006r. 4900zł krzyczał.

DT50 SM było z 3 miechy temu, 2300zł, 2003r, kilka braków jak brak kierunkowskaza itp. Mogę sie wypytać czy by coś miał dla ciebie. Co sobote przychodzi transport chyba. A następnego dnia garaż pusty...

Mogę coś załatwić ale nie za darmo :D

 

Coś się nie zgadza, przykład Bety, nówka z salonu - na pewno ponad 10 tys. zł, zakładając, że po pierwszym roku traci na wartości 30% to jej wartość to ponad 7 tys.

 

Czyli 7000 + prowizja handlarza =/= 4900

 

L=/=P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, to ja sprzedaje ten sprzęcik :) Jeśli chcesz coś wiedzieć więcej to pisz. Jeśli chodzi o spalanie to 4.5 l to wartość uśredniona. Spokojnie może spaść do 4 a najwięcej ile mi spaliła to 5.5. Części jest mnóstwo, a mieloch nie wiem dlaczego nie umieszcza części pod "MX", ale za to są pod "RX". One różnią się tylko kołami :D Cena jest dlatego niska, że mam już większy motor i mam problem żeby to wszystko zmieścić w garażu. Aczkolwiek ta cena nie podlega już negocjacji. A jeśli chodzi o ten licznik to kupiłem używany od Aprilli Pegaso. Jest on barwy czerwonej wyskalowany do 120km/h a seryjnie montowane są czarne do 80km/h

Edytowane przez Wiertara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema to ty.... Hehe fajny zbieg okoliczności... to powiedz mi szczerze czy on dobrze chodzi i wogule i wyslij mi te fotki meila.........:) powiedz prawde koledze z forum.............. Ale jak ja widziałem ostatnio z orginalnymi licznikami to miała do 120km/h i na bikepics tez takie sa .... a masz obrotomierz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę sprzęt jest ok. Ja nigdy nie widziałem z licznikami do 120 motoroweru. To chyba coś tam o przepisy chodzi. Obrotomierz jest, ale urwała się w nim wskazówka (nie mam pojęcia dlaczego), dodaje za to sprawny (kupiony na allegro też od Aprilli Pegaso :) ) Nie montowałem go bo nie mam odpowiednich zawleczek. Koledzy montowali takie na gwoździe, ale mnie ta metoda nie bardzo się podobała i w końcu go nie zmieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcpol

Ale ja o tym zeby wysłał mi zdjęcia na meila mówiłem do wiertary.... Gadałem z nim o tym a nie wysłał więc mu przypomniałem... Wiec jak niewierz o co chodzi to nieosądzaj.......

 

Kolejny...

 

karol0545 pisał, że mx ma licznik do 80, a WLD_Wlodi pisze o liczniku w DT. Pozdrawiam

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...