Skocz do zawartości

Potrzebuje pomocy yamaha dt 125


ernik17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w DT mojej bylej (125 R) mialem calkowicie odlaczony ten zawor. A dokladnie odlaczone linki i otwarty na maxa. Mimo to moto jezdzilo w miare normalnie. Nie bylo takiego dola, ze:

Stary nia ruszyc ciezko ....

Mysle ze regulacja i wypranie filtra moze cos pomoc. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w DT mojej bylej (125 R) mialem calkowicie odlaczony ten zawor. A dokladnie odlaczone linki i otwarty na maxa. Mimo to moto jezdzilo w miare normalnie. Nie bylo takiego dola, ze:

 

Mysle ze regulacja i wypranie filtra moze cos pomoc. POZDRO

 

Ja też odłączyłem te linki i otworzyłem zawór na maxa i na niskich obrotach(do 6 tyś) to nawet sie zbiera ale powyżej 6 tyś to sie bardzo muli i nechce się wkręcić nawet do 9,5 tyś a do tego jeszcze się grzeje(zanim zdjąłem linki to wyjąłem termostat ale nie grzał się tak bardzo jak teraz).Co może być przyczyną, może założyć te linki z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też odłączyłem te linki i otworzyłem zawór na maxa i na niskich obrotach(do 6 tyś) to nawet sie zbiera ale powyżej 6 tyś to sie bardzo muli i nechce się wkręcić nawet do 9,5 tyś a do tego jeszcze się grzeje(zanim zdjąłem linki to wyjąłem termostat ale nie grzał się tak bardzo jak teraz).Co może być przyczyną, może założyć te linki z powrotem.

 

Jesli ci sie ten zawor jakos samoistnie nie zamknal to nie ma mowy ze to jego wina... Chociaz podlaczyc zawsze mozna :crossy: Jak dla mnie to czyszczenie i regulacja gaznika. Moze miec zapchana dysze i nie dostaje odpowiedniej ilosci benzyny do polaczenia z powietrzem. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...