Skocz do zawartości

Jaki motocykl w WORD'zie w Tarnobrzegu


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was wie jakimi motocyklami zdaje się kategorie "A" w Tarnobrzegu? Chodzi mi jaki model i pojemność bo w moim ośrodku jest takie moto:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M403242

Jest to pierwszy motocykl jakim jeździłem który ma więcej niż 50ccm, no i powiem wam że przyspieszeniem to on wcale nie szokuje ( w końcu chińczyk na 4-suwie). Z tego co kolega mi mówił (zdawał w Rzeszowie na Yamaszce 250, albo na cbf 250, nie pamiętam już dokładnie) to lekkie dodanie gazu na ósemce i odrazu wylatujesz z niej. Boję się no to że jak będę robił ósemkę na jakiejś 250-siątce to mogę sobie czasem nie dać rady, bo tą 150-siątką na kursie to jak czuje że tracę równowagę to dodaję lekko gazu i jest OK, a takim 250 to mogę skończyć poza ósemką :rolleyes: I jeszcze jedno czy podczas egzaminu jest coś takiego że trzeba postawić moto na stopce centralnej? Z góry wszystkim dziękuję i przepraszam że zawracam wam głowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "nowa" ósemka jest tak szeroka, że nie powinieneś mieć problemów, a co do stopki centralnej to raczej będzie trzeba, normalnie nie sprawie to trudności, jedynie w tych chińskich wynalazkach jest czasami taki specyficzny mechanizm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W Tarnobrzegu jeszcze rok temu był Suzuki Marauder 250, nie wiem czy coś się zmieniło. Generalnie radzę Ci się chociaż raz przejechać na tym sprzęcie, żeby nie było niespodzianek na egzaminie. Marauder jest stosunkowo niski. Widzę jednak, że ten "dźingdźonglungdźin" jest nawet podobny do Suzi.

Pozdrawiam

SQ7NSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tarnobrzegu jeszcze rok temu był Suzuki Marauder 250, nie wiem czy coś się zmieniło. Generalnie radzę Ci się chociaż raz przejechać na tym sprzęcie, żeby nie było niespodzianek na egzaminie.

Tylko, że nie mam możliwości przejechać się na takim sprzęcie, ewentualnie kolega ma jakiegoś choperka Aprillę 125 na 2-sówie, ale nie wiem czy to będzie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

U mnie we Wrocku jezdzi się Yamaszką TW125. Boszzzzz jakie to mułowate, nawet z jedynki ze strzałem nie chce wejść na koło :)

 

jeszcze tego nie wymienili??? i dalej maja dwie? jedna na plac a druga na miasto????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto stawiam techniką dokładnie taką samą jak w podanym linku przez "sitars". Tą 150-siątkę postawie na centralce ale i tak muszę się dobrze sprężyć a co dopiero 250. Hmm może stawiam krzywo motocykl tak jak jest to wspomniane w tym linku a może dla tego że ważę tylko 58kg.

Kurcze mam teraz inny problem, dzisiaj się dowiedziałem ze egzamin będę miał 2 lipca a ja w połowie czerwca wyjeżdżam z Polski, nie wiem co robić :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...