Skocz do zawartości

[10.06.07] - Impreza dla dzieci z hospicjum Małego Księcia w Lublinie


EdgeCrusher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widać jednak koleżanka zamieszała :)

 

Jak zrozumiałem to odbiór możliwy jest na placu zamkowym przed wyjazdem oraz na radawcu między 14-17.

 

A propos ekip z całego kraju....halo Wrocław? Przyjeżdżacie? :)

 

 

HEJOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

 

Odbiór identyfikatorów jest możliwy na różne sposoby:

 

1. Ode mnie osobiście

2. W Ridersie --- dzisiaj od 19.00

3. Ktoś weźmie dla całej grupy z danej ekipy ode mnie lub z Ridersa

4. Na Placu Zamkowym w sobotę

5. W Radawcu przed wjazdem w godz. 14.00 -17.00

A rejestrować muszą się Wszyscy kierowcy moto bo przecież Gines chce wiedzieć ile Nas będzie jak jego rekord będziemy bić :notworthy:

Co do rejestracji Plecaczków to dowiem się dziś jak Gość z Hospicjum dowiezie mi plakaty i jeszcze więcej identyfikatorów.

Coraz bardziej zaczynam się zastanawiać nad tym czy nie zrobić OBOWIĄZKOWEJ ZBIÓRKI ma Placu Zamkowym o godz. 14.00 bo widzę,że może to być bardziej sensowne ze względu na konieczność rejestracji na miejscu tzn w Radawcu. A z papierologią zawsze długo schodzi. I tak chyba będzie lepiej.

 

AFTYS - jak myślisz .Dla spokojności duszy spotykamy sie o 14.00 pod Zamkiem?

Osoby,które nie chcą lub nie mogą jechać w Grupie przyjadą do Radawca i tutaj się zarejestrują.

 

Jeden mankament tych identyfikatorów--- papierowe i bez możliwości zaczepienia gdzieś i czymś.

Firma ,która je robiła zapomniała o otworkach na smycze. :bigrazz:

 

EdgeCrusher --- jeśli chcesz użyj swoich chodów i załatw obstawę Policji

 

Resztę dowiem sie dziś jak Gość dostarczy mi plakaty. Miał to zrobić tydzień temu ale zapomniał i teraz z powodu " wyjścia " wszystkich plakatów muszą je dodrukowywać :D Trochę z tym zamieszania ale Pan lekko pierdołowaty :wink: i o wszystkim zapomina.A to już EdgeCrusher nie jest moja wina :rolleyes:

 

Jakieś pytania,sugestie,problemy itd --- kontakt jest, nie krępować się bo kto pyta nie błądzi :biggrin:

 

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

EdgeCrusher --- jeśli chcesz użyj swoich chodów i załatw obstawę Policji

 

Resztę dowiem sie dziś jak Gość dostarczy mi plakaty. Miał to zrobić tydzień temu ale zapomniał i teraz z powodu " wyjścia " wszystkich plakatów muszą je dodrukowywać :icon_rolleyes: Trochę z tym zamieszania ale Pan lekko pierdołowaty :) i o wszystkim zapomina.A to już EdgeCrusher nie jest moja wina :wink:

 

No jeśli ten Gość to Grzesiek W. to wiem przez co przechodzisz....czlowiek z urzędu, mniej z powołania i zalatwienie czegokolwiek na odleglosc z wawy to już ponad mozliwosci :/

 

Organizację drogówkową wezmę w takim razie na sibie. Dam znać co i jak udało mi sie załatwić.

 

Pozdrawiam

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyfikatory - karty rejestracyjne można także odebrać bezpośrednio na lotnisku e godzinach 14-17.

 

Co do spotkania to nie ma sie co o 14 już pchać na lotnisko, bo będzie mało ludzi.

Ustalmy że wyjazd z pod zamku jest o 14.30 ale wszyscy chętni powinni być już na 14 żeby w spokoju i bez pośpiechu wypełnić papierki.

Liczmy pół godziny na przejazd do radawca.

Domyślam się ze policja jak rok temu będzie tylko do ozdoby ;) bo rok temu sie nie śpisali.

Jak nie przyjadą to sami sobie też damy rade, niech ze 3-4 osoby wezmą kamizelki odblaskowe na wszelki wypadek.

 

Mam nadzieję ze w tym roku chłopaki z Wrocławia także nie zawiodą :-)

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy ze rok temu sie nie spisali i ze byli do ozdoby ?? I czemu kilka osób ma wziac kamizelki ?

BO ja nie w temacie .. pozdro

rok temu bardziej nam przeszkadzali niz pomagali, nie pokierowali dobzre ruchem i trzeba bylo stac w korku itd...

A kamizelki na wypadek jakby policji nie bylo to potrzeba zeby ktos pilotowal i zeby kilka osob bylo do blokowania skrzyżowan i rond

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ta perełka sie ostatnimi czasy strasznie popsuła, komu jak komu, ale mnie to ona wogule nie chce wchodzic. Ale nie o piwie teraz gadamy. Dziś byłem u aftysa po identyfikatory, drukarnia dała ciała bo zapomnieli zrobić dziurek i nie ma jak ich przyczepic, ale kto obczaja zrobi sam taka dziurke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam wesele..pojedz na slub,zloz zyczenia i jazda do nas :icon_rolleyes: ja juz obmysliłem plan:wylacze telefon,to nikt z roboty nie bedzie mogł zadzwonić :flesje: tak w razie czego,bo ponoc soboty mam miec wolne ( 4 dzien w pracy XD, kolekcjonuje kase na nową maszynke)

takze ja,razem z Grupą Lubartów pokażemy sie napewno pod zamkiem.

i trzeba porwac węgrów ktorzy przyjezdzaja do lubartowa tego dnia! tylko jak to zrobic?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Miśki, jutro mam znać losy i decyzję co do obstawy drogówki.

 

Mam nadzieję, że w tym roku się to lepiej sprawdzi.

 

Dam znać.

 

Pozdrawiam

------ [nowa wiadomosc]-----

Niestety wygląda na to, że jesteśmy zdanie na siebie. Jutro ponoć odbywa się też jakiś rajd kolarski, plus policjanci mają być na samym lotnisku i mieć oko na przebieg imprezy. Mam tylko przekazać prośbę o bezpieczny przejazd :)

 

Wiec kto ma i kto może przywdziać oczojebke to gorąca o to prośba.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia za 22,5h :)

Edytowane przez EdgeCrusher

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...