Skocz do zawartości

Wiatraczek chłodnicy


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Sporo jeżdżę po mieście i mój sprzęt czasem w lecie się trochę za mocno nagrzewa (zwłaszcza jak stoję w korku.) Gdzie można kupić taki wiatraczek i ile taka zabawa kosztuje??? Czekam na odpowiedzi :buttrock:

 

 

Sory, ale pomyliłem działy :-/ Miało być w mechanika...

Edytowane przez Wiertara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Sporo jeżdżę po mieście i mój sprzęt czasem w lecie się trochę za mocno nagrzewa (zwłaszcza jak stoję w korku.) Gdzie można kupić taki wiatraczek i ile taka zabawa kosztuje??? Czekam na odpowiedzi :icon_mrgreen:

Sory, ale pomyliłem działy :-/ Miało być w mechanika...

 

niestety nie wiem gdzie kupic i ile kosztuje zabaweczka ktora wczoraj widzialem na discovery (program z 2006 roku-wiec powinno sie w polsce tez znalezc takie zabaweczki - w anglurji kosztowalo to 46 funtow - tak podano w programie) do sedna:

termostatyczny czujni zalaczania obwodu (z mozliwoscia regulacji w jakiej temperaturze ma zalaczyc obwod) i co w nim bylo super? a to ze czujnik wyglada jak 3cm rurka o srednicy okolo 2-4 mm i wklada sie ten czujnik miedzy zeberka chlodnicy czyli nie ingeruje sie w mechanike idealnie nadaje sie do uzycia w moto - mOZE KTOS WIE GDZIE COS TAKIEGO ZAKUPIC mOZNA?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka kilka postów wcześniej sprawa ta była już poruszana na forum ale dyskusja zeszła na inny temat część na forum twierdzi że to zbyteczne część że może praktycznie sam sie zastanawiam nad tym rozwiązaniem myślałem o wentylatorze od kłada bez żadnego termostatu tylko na włącznik mechaniczny koszt ok 100zł.Widziałem coś takiego zamontowanego w suzuki gsx 1400 -03r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie taki mnie interesuje, ale nie bardzo wiem gdzie taki kupić :P

widziałem coś takiego w sklepach z częściami do motocykli jak nie to pewnie każdy serwis który zajmuje się naprawami kładów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...