Skocz do zawartości

IX ŚWIĘTO JUNAKA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dostałem taka odpowiedź z Cruisera Szczecin:

 

,,Junaki 20 zł inni posiadacze jakichkolwiek maszyn 40 zl. W tej cenie koszulkę zlotową ,blachę i znaczek na motocykl".

 

Kierowniku-prezesie Miśku, chyba z Piną razem wyjedziemy z Poznania ok. 16 w piątek i dołączymy do Was.

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Hil

 

Na piatek załatwiłam juz wolne.

Ajak z noclegami, na miejscu śpimy w namiotach? ( pakowanie nie jest moja mocną stroną, wiec musze sie odpowiednio przygotować :banghead: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dostałem taka odpowiedź z Cruisera Szczecin:

 

,,Junaki 20 zł inni posiadacze jakichkolwiek maszyn 40 zl. W tej cenie koszulkę zlotową ,blachę i znaczek na motocykl".

 

Kierowniku-prezesie Miśku, chyba z Piną razem wyjedziemy z Poznania ok. 16 w piątek i dołączymy do Was.

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Hil

Dzięki za info. Wiem od Piny, że startujesz też z Poznania. Czekajcie w Sękowie (za Bytyniem) na stacji benz.k.SANO.

 

Pina! Oczywiście, że namiot!!! Nie przewidujemy hotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Wiem od Piny, że startujesz też z Poznania. Czekajcie w Sękowie (za Bytyniem) na stacji benz.k.SANO.

 

Pina! Oczywiście, że namiot!!! Nie przewidujemy hotelu.

 

:notworthy: Misiek no co Ty, bez hotelu :)

Spoko zartuje, oczywiście że namiot..... tylko mój motorek jest juz singiel. Po przyjeździe w sobote wieczorem dostałam super prezent :biggrin: Nie mam pojęcia jak sie teraz zapakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: Misiek no co Ty, bez hotelu :)

Spoko zartuje, oczywiście że namiot..... tylko mój motorek jest juz singiel. Po przyjeździe w sobote wieczorem dostałam super prezent :biggrin: Nie mam pojęcia jak sie teraz zapakować.

Wiesz, że jadę solo i mam spory namiot. Tylko co na to Ewa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że jadę solo i mam spory namiot. Tylko co na to Ewa?

 

Wiesz to chyba jednak dam radę sie jakoś zapakować :P Przegrałam z Ewą w siłowaniu na rekę, dlatego nie chciałabym od niej nie dostać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to chyba jednak dam radę sie jakoś zapakować ;) Przegrałam z Ewą w siłowaniu na rekę, dlatego nie chciałabym od niej nie dostać :wink:

 

 

Kierowniku-Prezesie, Ty .....! liczyłem na nocleg z Tobą w namiocie. Tylko Ty, ja i romanyczne chrapanie po piwsku.

 

Hil

 

Zapomniałem: bierzemy grila do auta!

Edytowane przez Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...acha! O 17.30 z Opalenicy chyba wystartuje ,,WÓZ ZABEZPIECZENIA TECHNICZNEGO", stary grat, ale może nietrzeba bedzie go remontować po drodze i zabiera grila, namioty i inne bzdury. Mozemy sie dogadać. Piwo dla kierowcy i dwa dla mnie:).

 

Pozdrawiam

 

Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...acha! O 17.30 z Opalenicy chyba wystartuje ,,WÓZ ZABEZPIECZENIA TECHNICZNEGO", stary grat, ale może nietrzeba bedzie go remontować po drodze i zabiera grila, namioty i inne bzdury. Mozemy sie dogadać. Piwo dla kierowcy i dwa dla mnie:).

 

Pozdrawiam

 

Hil

Ok. Mam jeszcze twoje weselne browary!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu Was jedzie z Szamotuł?

 

Hil

Niestety, wczoraj na spotkaniu wykruszyła mi się czwórka ludzi, okazało jak w dowcipie o seksie grupowym - "Będę ja, twoja żona i jeżeli przyjdziesz to będzie nas trójka". Część ludzi jedzie do Lubska, część obstawia dwie miejscowe imprezy dla dzieciaków. Będę ja i Robert. Może jeszcze skołuje kogoś z Obornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wczoraj na spotkaniu wykruszyła mi się czwórka ludzi, okazało jak w dowcipie o seksie grupowym - "Będę ja, twoja żona i jeżeli przyjdziesz to będzie nas trójka". Część ludzi jedzie do Lubska, część obstawia dwie miejscowe imprezy dla dzieciaków. Będę ja i Robert. Może jeszcze skołuje kogoś z Obornik.

 

Mam nadzieje, że reszta sie nie wykruszy?

Godzina spotkania pozostaje bez zmian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...