Skocz do zawartości

Chwalę Się :) Yamaha RD. Troche późno ale lepiej późno niż wcale :P


grayfox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie chodzi mi o to ze tak szybko sie rozwali ...

po 5000km-10000km wyjdzie na swoje za to co za nią zaplacil

 

Ja za swoją dałem 600 i miała 50 000 wg licznika który już nie liczył jakiś czas ;] Wady jakie miała to woda w chłodnicy ( ale wiadomo czyja wina :banghead: ) silnik od DT bo w starym kartery oberwały przy wypadku, i krzywa lampa też po wypadku :D

 

Odziwo sama rama była prosta jak w morde strzelił... no może złe określenie ale ogólnie po wypadku chyba natury dzewiastej pekło mocowanie silnika i nic po za tym :bigrazz: Wszystkie wady wynikały z winy właściciela któremu raczej nie chciało się dbać o moto a ja i tak jestem zadowolny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja za swoją dałem 600 i miała 50 000 wg licznika który już nie liczył jakiś czas ;] Wady jakie miała to woda w chłodnicy ( ale wiadomo czyja wina :) ) silnik od DT bo w starym kartery oberwały przy wypadku, i krzywa lampa też po wypadku :D

 

Odziwo sama rama była prosta jak w morde strzelił... no może złe określenie ale ogólnie po wypadku chyba natury dzewiastej pekło mocowanie silnika i nic po za tym :) Wszystkie wady wynikały z winy właściciela któremu raczej nie chciało się dbać o moto a ja i tak jestem zadowolny ;]

 

no to faktycznie za 600zl takiego sprzeta to i ja bym kupil :bigrazz: :icon_razz: , dla autora spoznione gratulacje sprzeta , niech sie dobrze smiga

 

 

pozdro

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co się czepiacie :clap: Starego ruska miałem to japoni chciałem a że wszyscy opowiadali jaki to "ścigacz" jest do wychaczenia to kupiłem od razu.

 

Troche żałuje bo miałem nadzieje na owiewke a nie turystyka ( kiedyś trzeba będzie wbić do łba kolegom że nie każdy japoniec to ścigacz :lalag: ) ale ogólnie zacny sprzęt :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...