Skocz do zawartości

Dziwny problem


Hes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

mam dość dziwny problem który moim zdaniem nie powinin wystąpić a mianowicie chciałem zrobić leki luz na sprzęgle przy rączce bo z tego co wiem około 2 milimetry powinno być tego luzu. efekt jest taki że teraz kiedy włączam luz na chodzącym silniku i puszczam sprzęgło motocykl jak by chciał dalej jechać nie jest to dość mocne pchanie ale pewnie gdybym go na nogach nie trzymał to by się gdzieś potoczył...

Jak to wytłumaczyć?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na biegach normalnie choć wydaje mi się ze mu troche mocy brakuje jakby się sprzęgło ślizgało (może to jest związane coś z łańcuszkiem rozdzielczym i napinaczem) ale luz jest na pewno choćby dlatego że lampka się świeci

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcpol

Witam :icon_mrgreen:

mam dość dziwny problem który moim zdaniem nie powinin wystąpić a mianowicie chciałem zrobić leki luz na sprzęgle przy rączce bo z tego co wiem około 2 milimetry powinno być tego luzu. efekt jest taki że teraz kiedy włączam luz na chodzącym silniku i puszczam sprzęgło motocykl jak by chciał dalej jechać nie jest to dość mocne pchanie ale pewnie gdybym go na nogach nie trzymał to by się gdzieś potoczył...

Jak to wytłumaczyć?

pozdro

 

Skorzystaj z wyszukiwarki (ciągnące sprzęgło). Po rozgrzaniu silnika ustępuje? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu jeszcze dziwna rzecz zauważyłem to na światlach i w domu sprawdziłem po jeżdzie na rozgrzanym silniku.

a propo biegów jeszcze to czasem nie chce z dwójki zejść niżej ani na luz ani na jedynke dopiero jak poruszam to z trudem wskoczy ale to nie zawsze

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...