Skocz do zawartości

Problem z NSR POMOCY :(


CubuS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam niestety awarie. Honda nsr 125 2t, wracalem z warszawy i zaczela sie ostro dlawic (tak jak by ją odcinalo) po przejechaniu jakis 15-20km zgasla i nie odpalila. Wymienilem swiece, wyczyscilem gaznik azotem, wyjolem filtr powietrza, membrane.. wszystko ok, iskra tez jest. Gaznik napelnia sie wacha i gdy nalalem do wezyka paliwo i naciskalem na starter wachy nie zasysalo jej stoi jak stala . Odkrecilem wydech i jest tak samo. Komprecha jest.

A i gdy jeszcze dzialala i dodalem gazu na luzie w opor duszac sie i z wielkimi problemami nie mogla wejsc na wyzsze partie obrotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, powiem ci ze mialem coś podobnego w Dtce wyjechałem sobie w trase i po paru pięknych km motor zaczął się dusić i najnormalniej w świecie zgasł... niestety nie mogłem go juz odpalić i pchalem 5km do domu.... po przyjeździe wyczyściłem dokładnie gaźnik i dysze, zlożyłem i próbowałem zapalać aż do skutku... i wkońcu sie udało:). Pożniej się okazało że przyczyną byl filtr powietrza , a raczej jego brak dzięki któremu wpadło gdzieś jakieś prócho i się zaklinowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie bylo.. ganialem z filtrem ale wtedy gdy zaczela mi sie dlawic wyjolem filtr przejechalem ze 2km i zgasla.. :icon_mrgreen:

 

przedmuchaj go sprezonym powietrzem i porzeczyszczaj dysze a moze wina twi w ukałdzie zapłonowym :P moduł albo któras cewka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie bylo.. ganialem z filtrem ale wtedy gdy zaczela mi sie dlawic wyjolem filtr przejechalem ze 2km i zgasla.. :(

 

 

No to jest właśnie ewidentna przyczyna braku filtra... Ty swoją NSRą jezdzisz bardziej szosowa natomiast ja jeździłem nią po leśnych drogach i po polach..... więc i tak dziwię się że tak długo wytrzymała;)

aha zapomniałem tak jak kolega wyżej napisał przeczyść caly gażnik pod ciśnieniem i pomoże;)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...