Skocz do zawartości

Yamaha Warrior czy może MT-01??


dobry_wujek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów i proszę o wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania:) Wydaje mi się, że członkowie C.Y.C. są najepiej poinformowani jeśli chodzi o nurtujące mnie tematy.

Interesuje mnie zakup motocykla.. Byłby to mój pierwszy motocykl tego typu i o takich właściwościach. Wcześniej jeździłem na GS500 i na ZR7S.. Natomiast jeżeli chodzi o silniki cruiserowe to nie miałem z tym doczynienia. Intersuje mnie MT-01choć to nie cruiser to silnik rodem z warriora ( jak to się ma do wzrostu 186cm??) Ale także, a w zasadzie głównie - moje marzenie - Yamaha warrior 1700cm...Czy nie są za mocne na pierwszego cruisera? Natomiast z mniejszych silników to Drag star 1100 oraz suzuki intruder m800... Proszę o doradzenie:)

Natomiast druga sprawa dotyczy cen motocykli w USA. Wiadomo, że np. warrior jest tam bardziej popularny.. Jakie są tam ceny? czy się opłaca sprowadzać? czy może znacie jakieś linki z aukcjami motocykli w USA albo jakiś komisów, ogłoszeń itp.? Czy może w innych krajach jest taniej?? Ile kosztuje w USA warrior, MT-01 oraz przykładowo z ciekawości bo mnie nie stać Triumph Rocket III - król:D pzdr i proszę o szybkie odpowiedzi

 

 

Witam

Czytając twój post wybrałbym MT-01 . Tym moto można poszaleć i jest podobny do tych którymi do tej pory jeżdziłeś ( poza pojemnością ).Miałem okazję testować ten model i na mnie nie zrobił wrażenia!!!! Wolę wydanie tego silnika w ramie warriora którego ujeżdżam już trzeci sezon.Porównując obydwa modele MT-01 lepiej spisuje się na zakrętach i ma lepsze kopyto!!!!! Model którym jeżdżiłem miał układ wydechowy akrapovića ( coś niesamowitego) jego gang słychać było z kilometra. Wracając do warriora jest to typ bulwarowca,wojownika od świateł da świateł który lubi długie proste. Co do pojemności ja przesiadłem się z virago 535 na warriora 1700 i jestem zadowolony.

 

 

Pozdrawiam DIABLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...