Skocz do zawartości

Co mniej pali ?


Kunin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czlowieku moja honda to jak zalalem za 20 zł + to poł litra co mialem to pojechalem do wrocka (40km) prawie caly powiat sredzki dookola ;) i po tym zadupiu co miaszkam zroblem okolo 50 km w sumie wyszlo mi ponad 220 Km za 20 nowych polskich zlotych :)

 

Teraz jak jade na cpn i stoje pod tym dystrybutorem z bańką to mnie gul sciska :cool: lejąc za 20zł to mam 4-5 godzin jazdy w prawdziwmy hadr terenie. przeprawy przez zamulone rzeczki błota górki dolinki itp itd ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem sa to zblizone zuzycia paliwa , roznica rzedu 1 1,5 litra :icon_biggrin: , ale powiem ci mateusz ze ja na to juz sie nie patrze . Najwazniejsze jest zeby jezdzil a nie ile palil :icon_mrgreen::) :) :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obracam się głównie w towarzystwie 125 2T i mam pełen przegląd :) Więc tak, wszystkie palą dosłownie identycznie. Od 5.5 l w trasie przy przelotowej ok 90km/h do 9l przy max obciążeniu w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obracam się głównie w towarzystwie 125 2T i mam pełen przegląd ;) Więc tak, wszystkie palą dosłownie identycznie. Od 5.5 l w trasie przy przelotowej ok 90km/h do 9l przy max obciążeniu w mieście.

Moja tdrk'a przy 90km/h, w trasie pali 4,2l/100km. W mieście przy spokojniejszej jeździe (tzn do 5-6tyś) 4,5l, najwiecej spalila 6,5l. Tylko, że jest zablokowana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależnie od jazdy oraz warunków jak wiadomo przy pałowaniu i w terenie to mało nie bedzie palił a po za tym wszystkie wymienione modele mają podobnawe konstrukcje wiec spalanie nie bedzie sie zbytnio różniło a dlatego ze to 2 takty to pić lubią :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...