Skocz do zawartości

honda crm 125 padl tlok????


MOTOOOCROSS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz jak dawno zmieniales tlok, czy nie zapomniales moze czasami o zrobieniu mieszanki w dobrej proporcji, czy moto nie stracil mocy na ostatnich kawaleczkach, czy mial wolne obroty? I czy pierscienie sa na miejscu :D POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe coś niestety wiem na ten temat. przez okres pół roku zajeździłem swoja CRM 4 razy! pierwszym razem przyczyna to przegrzanie i pęknięcie pierścieni, następnym razem 300 km po remoncie przy ujemnej temperaturze zaciął sie dozownik i silnik sie zatarł. kolejnym razem za ciasno mi gość spasował tłoka i przejechałem 25 km, zatarł sie. ostatnio było juz lepiej bo zrobiłem 70 km i wypluło pierścienie przy okazji robiąc niezły burdel w silniku, pech chciał ze był to ostatni szlif. Za każdym razem ten sam scenariusz co u Ciebie. w moim przypadku przyczyna tkwi, w chujowych tłokach z jeszcze bardziej chujowymi pierścieniami!

teraz czekam na cylinder z nową tuleją i nowiutkim Vertexem i jeśli teraz sie zatrze to odprowadzę motocykl w pokrzywy, bo juz nie mam do tego nerwów!

MOTOOOCROSS, powiedz jaki to był tłok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jest tak ze jezdzisz na dozowniku i nie podaje dobrej ilosci oleju i sie zatarł lub wyskoczylo zabespieczenie i i polamalo pierscienie sprawdz czy dobrze masz ustwiony dozownik a najlepiej jezdzij mieszance to jest najlepsze rozwiozanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jest tak ze jezdzisz na dozowniku i nie podaje dobrej ilosci oleju i sie zatarł lub wyskoczylo zabespieczenie i i polamalo pierscienie sprawdz czy dobrze masz ustwiony dozownik a najlepiej jezdzij mieszance to jest najlepsze rozwiozanie

to nie WSK ani nie Romet ze wyskakują zabezpieczenia :) Wina tkwi w żeliwnych pierścieniach, które do wysokoobrotowych silników sie nie nadają! Lub tez jak wspomniałeś wina dozownika. Zdejmij linkę z dozownika i rób mieszankę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...