Skocz do zawartości

A co tam-pochwalę się :)


Ja Bol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

 

Po dwóch sezonach, 25000 km, jednym małym dzwonku i mnóstwem za***ych trasek i zlotów sprzedałem swoje Jajko :icon_biggrin: tzn. Suzuki GSX600F żeby nie było wątpliwości (swoich jajek jeszcze nie sprzedałem :icon_rolleyes: ).

Na miejsce Gsx-f do garażu trafiła Fazerka 1000 z 2001r. Na razie zrobiłem nią ok 800 km. w dwa dni i jestem oczarowany :smile: Mnóstwo kucyków dostępnych w każdym zakresie obrotów a przy tym bardzo przewidywalnych. Spalanie przy prędkościach 120-140 bez gwałtownych przyspieszeń - ok.5l, 140-180km/h z częstymi wyprzedzaniami a więc i odkręcaniem - ok.5,8 l czyli w sumie mniej niż jajko. Jedyne czego brak w Fazerce w porównaniu do jajka to turystyczna szybka... Powyżej 140 chce zerwać kask a powyżej 160 chce zerwać z moto :wink: Na Suzi nie miało to miejsca nawet powyżej 200. Ale komfort jazdy, niesamowity silnik, zaczepiste hamulce i rewelka zawieszenie powodują, że już od dwóch dni pyta nie chce mi opaść :icon_question:

Zdjęć na razie nie będzie :)

 

Pozdrawiam.

>> Ja Bol <<

:icon_mrgreen: :bigrazz: :biggrin:

Suza GSX 600 F (jajko) -> Yamaha FZS 1000 Fazer -> Triumph Sprint ST 1050 -> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale komfort jazdy, niesamowity silnik, zaczepiste hamulce i rewelka zawieszenie powodują, że już od dwóch dni pyta nie chce mi opaść :icon_twisted:

 

 

hmm... no to chyba pozostaje pogratulowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Bol, gratulacje trafnego wyboru :icon_question:

 

A powiedz jak wyglada praca skrzyni biegow? Czy zmiana z 1 na 2 tez jest tak glosna jak w 600?

Skrzynia w litrze pracuje bez zarzutu :lalag:

 

Odnośnie szyby, do turystyki faktycznie należy ja wymienić na wyższą (np. MGG, koszt ok. 130 pln).

 

Jak sie troche objezdzisz to napisz cos wiecej o tym sprzecie , chetnie sie dowiem bo po Fazerze 600 mam ochote na Fazera 1000 :biggrin:

Skrobnąłem cos na ten temat tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz jak wyglada praca skrzyni biegow? Czy zmiana z 1 na 2 tez jest tak glosna jak w 600?

 

Jak na razie nie zauważyłem, co mnie dziwi. W jajku jedynkę wbijało się z głośnym klapnięciem, to samo dwójka. W Fazerce jak na razie cisza.

Suza GSX 600 F (jajko) -> Yamaha FZS 1000 Fazer -> Triumph Sprint ST 1050 -> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...