Skocz do zawartości

wymiana tłoka


cross21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie potrafisz sam zrobić, zwykły remont przy crossówce uważam że każdy sam powinien zrobić... no chyba że ktoś ma za dużo kapusty i nie lubi sie ubrudzić przy składaniu... Porządny motocykl jak sie ma to nie trzeba robić patentów i sie nie oszczędza na częsciach, także jak ktoś chce zrobić coś dla siebie to tylko porządnej firmy tłok...z resztą żadna chińska podróba nie zastąpi dobrej markowej rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie:

Ile w warsztacie powinni mi policzyć za taką wymiane tłoka i wszystkich łożysk w mtx 125 + ich części? Pytam bo nie chce żeby mnie przewalili (miałem tak z remątem malucha:) Jak lepiej zrobić kupić samemu części i im dać do założenia czy niech oni sami się tym zajmą. Sam troche boje się kupować bo moge nie taki rozmiar dobrać i będzie lipa, a z rdugiej strony jak w warsztacie mi mbędą zakładać swoje części to mogą mi wsadzić jakieś najtańsze gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mietekgpz

Tak obserwuje temat i pozwole sobie conieco dodac.. Popierwsze maciuś zatarł tłoki bo jeżdi jak szatan;). Po drugie. Czarku. To do Ciebie. Polecałbym CI tłok z buczyny.. Choćbys i wydał 1000zł na tłok Vertexa, czy innej renowoanej firmy, posłał do Czech na pokrycie Nikasilem, to i tak dawanie KTM 125ccm dziecku które waży grubo ponad 200kg nie jest dobrym pomysłem.. Kiedys mówiłes, że coś "słabo sie wkreca". Wsiadłem, przejechałem sie 100 metrów i o dziwo wkreca sie normalnie... Jezeli chcesz jezdzic dynamicznie to przy swojej masie powinines co najmniej kupic DR650. I jakies spręzyny Ohlinasa od razu;)

 

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciebie chyba popierdolilo moje moto od samego poczatku do sameg konca ZAWSZE bylo zablokowane na zaworze wydechowym dlatego nigdy sie nie wkrecal !! wiem bo pare dni przed sprzedaza odblokwalem go i zupelnie inaczej chodzil , Maciek moze ci cos na ten temat powiedziec

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mietekgpz

Taki mały OT... Jako, że na forum motocyklistów jestem od niedawna(ponownie. Pierwszy raz byłem członkiem forum jeszcze za czasów "Rzeźni" :icon_mrgreen: ), dziwi mnie poziom wypowiedzi co poniektórych forumowiczów... Szymonie. Widzisz i nie grzmisz :biggrin: Za dawnych czasów wypowiedzi osobników pokroju @czarci byłyby natychmiast wychwytywane i karane..

 

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czareksupermotocross17lodz ty cos umiesz ?? ty sie nadajesz do mloocenia pomidorow i koszenia sliwek a nie do jazdy na crossie ...

najlepiej kup sobie jakas yamahe dragstar 1100 i to cie pociagnie....

 

Mam jeszcze takie pytanie:

Ile w warsztacie powinni mi policzyć za taką wymiane tłoka i wszystkich łożysk w mtx 125 + ich części? Pytam bo nie chce żeby mnie przewalili (miałem tak z remątem malucha:) Jak lepiej zrobić kupić samemu części i im dać do założenia czy niech oni sami się tym zajmą. Sam troche boje się kupować bo moge nie taki rozmiar dobrać i będzie lipa, a z rdugiej strony jak w warsztacie mi mbędą zakładać swoje części to mogą mi wsadzić jakieś najtańsze gówno.

Ja mam działke koło Radomia jakieś 35 KM mozemy sie zgadac, wez wszystkie uszczelki olej sylicon i klucze i moge Ci to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pociagnac to ty mi mozesz palke super hiper crosswocu !! widac ze musisz sie cofnac do przedszkola bo zapomnieli cie nauczyc czytac , a ty to niby co piorko jestes , z takim brzuchem sie ku*wa na nsr wozisz (a wyglada to komicznie )

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu wpadnie jakiś moderator to was wszystkich rozpierdoli...razem ze mną pewnie... Uczepiliście sie tego czarka jak rzep do psiego ogona, może i dobrze...pewnie mu sie należało, na pewno mu sie należało! Porządek musi być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mietekgpz

Kto powinien sie cofnąc to powinien.. Błagam Cie czarczi zanim klikniesz "Wyślij" przeczytaj to co napisałeś.. Nie mówie tu już nawet o łacinie.. Ale o zwykłej ortografi, nie wspominając o interpunkcji której w szkole Cie nieuczyli.. No ale takie już są rozpieszczone dzieci z bogatych luksusowych domów uczęszczające do jakze luksusowych prywatnych szkół.. Szkoda tylko, że zawsze jak sie wszyscy spotykamy, to Twoje słownictwo ogranicza sie do dwóch słów.. "Super" i "Lol"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...