Skocz do zawartości

Honda xlr


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie- potrzebuje informacji odnośnie tego motocykla. jak z awaryjnością, częściami, żywotnością. Pytam bo będe niedługo kupować motocykl a mam do wybotu tdr 125, dr 125, super city 125 oraz xlr 125. Proszę o info i z góry dzięki :flesje: pozdroo :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu wybrał bym xlr 125 98r można dostać już za 4 tys zł małe spalanie na poziomie 3 litrów. Wymiany takie jak tłok są w tych motorach bardzo żadkie wkońcu to 4t, dostęp części też nie jest najgorszy. Jedynym minusem tego motorku jest to że ma mało mocy. Dr 125 też dobry bezawaryjny motor z dostępem części jest lepiej jak do xlr ale ja pomimo to wybrałbym xlr. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcpol

jak w temacie- potrzebuje informacji odnośnie tego motocykla. jak z awaryjnością, częściami, żywotnością. Pytam bo będe niedługo kupować motocykl a mam do wybotu tdr 125, dr 125, super city 125 oraz xlr 125. Proszę o info i z góry dzięki :) pozdroo :)

 

Nie kupuj 4T przy tak małej pojemności - brak mocy, koszty eksploatacji wcale nie są mniejsze, co do podanych pojazdów to tdr jest dobrym rozwiązaniem, części do silnika identycznego z DT są łatwo dostępne, szczególne zamienniki. Pozdrawiam

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie tdr wygrywa w moim "rankingu" biore pod uwagę podobne motocykle-cagiva super city 125 i ewentualnie aprilia pegaso 125 ale z tego wszystkiego najlepiej wypada yamaha ze swoją tdr przede wszystkim ze wzgledu na wyglad, prestiz, dostepnosc czesci, etc. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

miałem okazje obejzec i przejechac sie wszystkimi podanymi przez ciebie moto!

zaczynajac od dr'ki 98r. ogulnie fajna "zabawka" bo tak ją moge nazwac, bardzo trwały silnik niestety jest ona bardzo słaba nawet jak na 4T ma słabe zawieszenie chmulce też pozostawiają wiele do życzenia

DR;ka w terenie raczej nieposzalejesz na ulicy zreszta też ;P u mnie DR "oblała egzamin"

Jesli oczekujesz od motoru żeby był tani w eksploatacji i niepsuł sie to radze ci honde Xlr 125 ten sprzęt jest o wiele leprzy od SUZUKI DR 125 ma leprzego kopa (coprawda dużej ruznicy niema ale jest to naprawde odczuwalne) zawieszenie tez niczego sobie jak na motor tej klasy w takiej a nieinnej cenie.

honda prowadzi sie lepiej od dr ma niżej usadowiwny srodek cięzkości jest nieco krutrza dzięki czemu łatwiej sie manewruje!!! no i jesli już ci sie znudzi możesz ja łatwo sprzedac w dobrej cenie poniewaz sa to częściej kupowane motory niż dr 125!

Jesli chodzi o cagive jest to piekielna maszynaka 7 biegowa supercity naparwde niesamowicie wyrywa na pierwszych biegach ale moc to niewszystko City lubi się psuc i to dosc czesto jest bardzo nietrwała a czesci do niej jest jak na lekarstwo i kosztuja majątek pozatym jest to bardziej szosowy motor i tym w teren niewijedziesz bo zaraz ci sie lakier porysuje owiewki połamia zawieszenie zacznie stukac itp.

osobiscie uwazam ze takie przejścuwki typu TDR CITY PEGASO niesa dobrymi kastrukcjami bo ani to po ulicy dobrze niejedzie ani w terenie jesli juz jedna bedzis chciał kupic takie szosuwe enduro to biez TDR bo to YAMAHA jak na 2T mało się psuje coprawda rewelacji w osiągach niema ale od 4T jest oczywiscie o WIELE mocniejsza zawieszenie tez niczego sobie i w miare dobze sie prwoadzi !

Na twoim miejscu pomyslałbym o kawasaki kmx 125 albo yamama dt 125 sa to naprawde dobre konstrukcje i morzna wychaczyc niezłą sztuke w przyzwoitej cenie moj brat kupił własnie kmx 125 i jest bardzo zadowolony

jesli chcesz sie dowoedzec czegos jeszcze to pisz na GG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z taką małą pojemnością nie miałem styczności , ale honda xl350r , to tak. Bardzo dobre ,mocne moto , w naprawie też proste .Egzemplarze które jeżdzą to min. 10 lat, i trochę trzeba czasem w nich grzebać . Części są do kupienia bez problemów ,ale pewnie do 125 też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź :)

jak mi już kolega powiedzial, 125ki nie znajdę wielkiej jak africa twin; ale mimo wszystko uważam ze sprzęty jak dr 125 lub honda xlr są dość małe (za małe? ) . moim faworytem caly czas jest tdr. dt zdecydowanie odpada; "przejadła mi się" . nie brzmi to dośc poważnie; ale po prostu nie podoba mi się i nie chce mieć tego motocykla :cool: xlr tylko dlatego ze 4t, natomiast podobno jest kiepski silnik (slaba moc, moment) i licha konstrukcja.

dzieki za odpowiedz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...